HOFMANN BOHEMIA - partner gastro soutěže studentů

Rádi bychom touto cestou poděkovali firmě Hofmann Bohemia za významnou podporu realizace 2. ročníku gastronomické soutěže mladých odborníků o putovní pohár hejtmana Jihomoravského kraje.

 

Rádi bychom touto cestou poděkovali firmě Hofmann Bohemia za významnou podporu realizace  2. ročníku gastronomické soutěže mladých odborníků o putovní pohár hejtmana Jihomoravského kraje.

Firma Hofmann Bohemia  zapůjčila pro tuto soutěž potřebné profesionální vybavení a umožnila tak studentům využívat  špičková gastro zařízení.

Na českém i zahraniční trhu působí tato firma od roku 1993 a díky tomu má ve svém oboru bohaté zkušenosti .Nabízí komplexní řešení v oblasti gastronomického vybavení - od prvotního projektu, přes realizaci až po technickou podporu a servisu.

Má široké spektrum zákazníků - vybavení dodává do kaváren, restaurací, hotelů, fast foodů, ale i do školních či nemocničních jídelen. Firma Hofmann Bohemia se řadí mezi společensky odpovědné firmy, které dobrovolně přijaly závazky jak v sociální, tak i ekologické oblasti.