Registrace na 8. středoevropský veterinární kongres je nejvýhodnější do poloviny dubna

Středoevropský veterinární kongres se koná na brněnském výstavišti od 12. do 13. května 2017 souběžně s Národní výstavou hospodářských zvířat, veletrhem ANIMAL TECH, Národní výstavou myslivosti a veletrhem NATUR EXPO BRNO.

 

Středoevropský veterinární kongres se koná na brněnském výstavišti od 12. do 13. května 2017 souběžně s Národní výstavou hospodářských zvířat, veletrhem ANIMAL TECH, Národní výstavou myslivosti a veletrhem NATUR EXPO BRNO. Registrace pro účastníky je už v provozu. Základním tématem kongresu jsou „Společné choroby lidí a zvířat – fakta a mýty“.
Podrobný program kongresu

Nejvýhodnější cenu nabízejí organizátoři účastníkům 8. středoevropského veterinárního kongresu do 13. dubna, kdy stojí účast pro studena 300 korun a pro ostatní účastníky 750 korun. Cena obsahuje odborný program, občerstvení, účast na společenském večeru a volný vstup na Národní výstavu hospodářských zvířat, veletrh ANIMAL TECH, Národní výstavu myslivosti a veletrh NATUR EXPO BRNO. Včasná registrace je také výhodnější pro výběr ubytování.
Registrace na kongres