ZVVZ MACHINERY, a.s.

Společnost ZVVZ MACHINERY, a.s. má bohatou historii v oblasti silniční přepravy. Zaměřují se na výrobu hliníkových cisternových návěsů v pevném i sklopném provedení a také na výrobu vícekomorových návěsů na přepravu krmiv. V nabídce má dále hliníkové nástavby a přívěsy s využitím jak na přepravu mouky, tak i sypkých stavebních hmot, a ocelové či nerezové cisternové návěsy na odpadní vody, tekuté zemědělské odpady či digestát.


Společnost ZVVZ MACHINERY, a.s. má bohatou historii v oblasti silniční přepravy. Zaměřuje se na výrobu hliníkových cisternových návěsů v pevném i sklopném provedení a také na výrobu vícekomorových návěsů na přepravu krmiv. V nabídce má dále hliníkové nástavby a přívěsy s využitím jak na přepravu mouky, tak i sypkých stavebních hmot, a ocelové či nerezové cisternové návěsy na odpadní vody, tekuté zemědělské odpady či digestát. 

Na veletrhu ANIMAL TECH představí ZVVZ MACHINERY, a.s. sedmikomorový cisternový návěs na přepravu krmiv – typ NKR 46. Celkový objem nádrže činí 46 m3. Podvozek je vybaven systémem natáčení poslední nápravy Tridec. 

Více informací o společnosti naleznete na www.zvvz.cz.