MINERÁLY BRNO
18.-19.11. 2017

Mezinárodní prodejní výstava minerálů, fosilií, šperků a přírodnin

Pavilon B

Profil:

Prodejní výstava MINERÁLY BRNO je jednou z největších mineralogických akcí v České republice. Koná se dvakrát ročně - v květnovém a listopadovém termínu.

  • Minerály, Drahé kameny, Šperky
  • Přírodniny, Fosilie, Léčivé kameny
  • Bytové doplňky a dekorační předměty z minerálů a drahých kamenů
  • Mineralogické a geologické příslušenství
  • Mineralogická literatura
  • Podtitul: Mezinárodní prodejní výstava minerálů, fosilií, šperků a přírodnin
  • Termín konání: 18.-19.11. 2017
  • Místo konání: Výstaviště Brno
  • Pořadatel: Veletrhy Brno

Listopadové MINERÁLY BRNO 2013 se necelé dva měsíce před zahájením úspěšně plní

<h2>Listopadové MINERÁLY BRNO 2013 se necelé dva měsíce před zahájením úspěšně plní</h2>

Koncem září je na výstavu Minerály Brno přihlášeno přes 140 vystavovatelů.

 

Výstava MINERÁLY BRNO se necelé dva měsíce před zahájením dále úspěšně zaplňuje. Během uplynulých dvou týdnů se přihlásilo na 40 vystavovatelů a koncem září je tak přihlášeno již více než 140 vystavovatelů většinou z České republiky, dále se přihlásili vystavovatelé ze Slovenska, Maďarska, Německa, Polska, Indie a Itálie.

Pro návštěvníky výstavy Minerály Brno bude k dispozici především široký sortiment šperků, autorských šperků a opracovaných kamenů, také sběratelské kameny, fosilie, přírodniny i tematická literatura - např. bude možné zakoupit knihu DRAHÉ KAMENY STAROVĚKÝCH CIVILIZACÍ a to přímo od autora. Ke koupi budou také výrobky z drahých kamenů včetně dekoračních předmětů a bytových doplňků.

Na výstavě bude možné zhlédnout výrobu autorského šperku přímo na výstavní ploše. K vidění budou například autorské šperky zhotovené drátovací technikou, šperky z kamene larimar z Dominikánské republiky, drahé kameny a exotické šperky z Peru, šperky s českými granáty a vltavíny, korálové trsy až z dalekých Šalamounových ostrovů, originální cínové šperky s minerály, šperky vyráběné technikou fusing a tiffany technikou.

Doprovodná výstava listopadových Minerálů Brno je letos věnovaná nejzajímavějším lokalitám Slovenska. Návštěvníci se mohou také těšit na soutěž o hodnotné ceny z oblasti drahých kovů a drahých kamenů a výrobků z nich vytvořených. 

Listopadové Minerály Brno 2013 se opět uskuteční v pavilonu B na brněnském výstavišti.

 

Plná verze stránek