Marco Tozzi - pohodlná móda pro dámy

Německá společnost Wendel GmbH & Co představí na únorovém veletrhu KABO novinky značky Marco Tozzi. Veškeré modely dámské a dětské obuvi i módní doplňky této značky tvoří trendovou i kvalitativní špičku v tomto oboru.

 

Německá společnost Wendel GmbH & Co představí na únorovém veletrhu KABO novinky značky Marco Tozzi. Veškeré modely dámské a dětské obuvi i módní doplňky této značky tvoří trendovou i kvalitativní špičku v tomto oboru.

Ať se jedná o lodičky, mokasíny nebo vysoké holinky, veškerá obuv značky Marco Tozzi má podrážku vyrobenou ze speciální paměťové pěny, která se přizpůsobuje tvaru jakékoliv nohy. Veškeré boty jsou „superpohodlné“ a výhodou této paměťové pěny je, že po vyzutí se materiál vrátí opět do původního stavu.

Obuv značky Marco Tozzi je tedy flexibilní a přizpůsobivá, přitom trendy a komfortní, upřímně řečeno, dámy – co více žena potřebuje, co si více žena může přát?

Nové modely a doplňky značky Marco Tozzi mohou návštěvnice veletrhu KABO nalézt v expozici společnosti Wendel č. 077 v pavilonu „F“ brněnského výstaviště. Více informací naleznete na: www.marcotozzi.com .