Miss Rosy: saténové luxusní prádlo z Řecka

Řecká společnost Miss Rosy Lingerie zaujala na letošní přehlídce LINGERIE SHOW exkluzivním spodním prádlem. Výrobce ze Soluně zastupuje v Brně majitel Chris Chatziantoniou, jehož otec založil firmu v roce 1979. „Vyrábíme luxusní spodní prádlo z kvalitních materiálů, jako je satén, hodně používáme výšivku. Všechny materiály jsou evropské a naše výrobky mají evropský certifikát,“ říká Chris Chatziantoniou.

 

Řecká společnost Miss Rosy Lingerie zaujala na letošní přehlídce LINGERIE SHOW exkluzivním spodním prádlem. Výrobce ze Soluně zastupuje v Brně majitel Chris Chatziantoniou, jehož otec založil firmu v roce 1979. „Vyrábíme luxusní spodní prádlo z kvalitních materiálů, jako je satén, hodně používáme výšivku. Všechny materiály jsou evropské a naše výrobky mají evropský certifikát,“ říká Chris Chatziantoniou.


Firma patří k největším výrobcům spodního prádla v Řecku, které prodává nejen doma, ale především vyváží do zahraničí. Export do Izraele, Libanonu, Jižní Afriky, Německa, Rakouska a dalších zemí tvoří kolem 70 % celkové produkce, zbývajících 30 % míří na Kypr a na domácí řecký trh.

„Na veletrhu v Brně jsme poprvé, tak uvidíme, jak na nás zareagují Češi,“ říká po prvním dni na stánku Chris Chatziantoniou. Do Brna přijel nejen s cílem představit kolekce prádla pro výjimečné životní okamžiky, jakými může být třeba svatba, ale také najít obchodního zástupce, jenž by se staral o značku Miss Rosy na českém trhu. „Někteří návštěvníci veletrhu přišli za námi na stánek hned poté, co viděli prádlo na přehlídce. Saténové kolekce patří mezi našimi zákazníky k velmi oblíbeným,“ dodává majitel firmy, kterou můžeme najít na stánku 113 v pavilonu P.