Móda v Brně slaví 50!

Veletrhy módy STYL a KABO se konají už 25 let, jubileum oslaví od 19. do 21. srpna za účasti 780 oděvních, textilních, obuvních a kožedělných značek. Ryze českých výrobců, jejichž zboží je u zákazníků stále žádanější, bude vystavovat 75. 62 firem přiveze své kolekce do Brna úplně poprvé.

 

Veletrhy módy STYL a KABO se konají už 25 let, jubileum oslaví od 19. do 21. srpna za účasti 780 oděvních, textilních, obuvních a kožedělných značek. Ryze českých výrobců, jejichž zboží je u zákazníků stále žádanější, bude vystavovat 75. 62 firem přiveze své kolekce do Brna úplně poprvé. Podle očekávání si je prohlédne více než pět tisíc odborných návštěvníků, tj. především obchodníků a nákupčích. Tentokrát se jejich pozornost bude soustředit na kolekce pro jaro a léto 2018.  

Veletrh STYL tradičně obsazuje největší pavilon P, kde 158 vystavovatelů z 13 zemí nabídne 447 kolekcí jak dámské, pánské a dětské konfekce, volnočasové módy, tak prádla, doplňků a bižuterie. Expozice obuvi a koženého zboží naleznou návštěvníci v sousedním pavilonu V. Celkem se na veletrhu KABO představí 95 vystavovatelů z 11 zemí, kteří budou prezentovat kolekce a modely 333 značek.