Návštěvnickou anketu vyhrála kabelka od firmy ARTEDDY EU

Poprvé v historii se na veletrhu KABO uskutečnila návštěvnická soutěž o nejhezčí kabelku. Anketu vyhlásily Veletrhy Brno spolu s vystavovateli VERDE, RAGAZZA, ARTEDDY EU a HELLAS STAR-DOCA, kteří poskytli jednotlivé soutěžní kousky. Návštěvníci veletrhu pak měli po tři dny možnost prohlédnout si vystavené exponáty a hlasovat pro ten, který se jim nejvíc líbí.

 

Poprvé v historii se na veletrhu KABO uskutečnila návštěvnická soutěž o nejhezčí kabelku. Anketu vyhlásily Veletrhy Brno spolu s vystavovateli VERDE, RAGAZZA, ARTEDDY EU a HELLAS STAR-DOCA, kteří poskytli jednotlivé soutěžní kousky. Návštěvníci veletrhu pak měli po tři dny možnost prohlédnout si vystavené exponáty a hlasovat pro ten, který se jim nejvíc líbí.

Dnes odpoledne byly návštěvnické hlasy sečteny a ředitelka veletrhů STYL a KABO Gabriela Vargová oznámila výsledek: návštěvníkům se nejvíce líbila nadčasová kabelka firmy Arteddy-EU. Poté ředitelka módních veletrhů vylosovala i budoucí majitelku kabelky. Zástupce společnosti Alfred Arteddy, který se losování zúčastnil osobně, přidal k vítězné kabelce i šálu, takže radost vylosované Magdaleny Lorencové z Jablunkova bude dvojnásobná.