Rieker – přináší příjemný pocit při chůzi, stání i sezení

Obuv značky Rieker - výroba s dlouholetou tradicí již od roku 1874 - to není pouze dekorativní a módní zboží. Funkční vlastnosti této obuvi nabízejí mnohem víc: pěkný vzhled, pohodlí a kvalitu provedení. Každá bota obsahuje speciální konstrukci a využívá lehké a pružné komponenty k dosažení speciální antistresové funkce.

 

Obuv značky Rieker - výroba s dlouholetou tradicí již od roku 1874 - to není pouze dekorativní a módní zboží. Funkční vlastnosti této obuvi nabízejí mnohem víc: pěkný vzhled, pohodlí a kvalitu provedení. Každá bota obsahuje speciální konstrukci a využívá lehké a pružné komponenty k dosažení speciální antistresové funkce. Hlavními faktory obuvi značky Rieker jsou: 

  1. Minimální hmotnost
  2. Optimální tlumení nárazů při chůzi na různých površích
  3. Maximum reflexibility (což značí příjemný pocit při chůzi, stání i sezení)
  4. Speciální konstrukce boty, která vytváří prostor v oblastech, kde noha přes den expanduje - natéká.

Boty značky Rieker se od sportovní obuvi liší, jelikož konstrukce sportovní obuvi je vytvořena pro vysoký výkon v krátkém časovém úseku. Pro obuv Rieker je nejdůležitější jak dlouho a v jakých polohách se dobře cítíte při každodenním používání! Správné funkce obuvi značky Rieker vám zaručují příjemný pocit při chůzi, stání i sezení.

Nové modely a kolekce obuvi značky Rieker antistress a Remonte mohou návštěvníci shlédnout a vyzkoušet v expozici č. 075 v pavilonu „F“ brněnského výstaviště. Více informací naleznete na: www.rieker.com .