Začal třídenní maraton ve znamení módy

Dnes ráno odstartovaly v Brně veletrhy módy STYL a KABO. Od soboty do pondělí zaplní pavilony P a F brněnského výstaviště, kde jednání prodejců doprovodí přednášky a módní přehlídky. Tou první byla dnes dopoledne přehlídka dámské a pánské módy STYL SHOW, na které se v pavilonu P představily společnosti a značky TRAMONTANA, MODĚVA, SOCCX, DOMENICA BENSO, CAMP DAVID, DIANE LAURY a C´EST BEAU LA VIE.

 

Dnes ráno odstartovaly v Brně veletrhy módy STYL a KABO. Od soboty do pondělí zaplní pavilony P a F brněnského výstaviště, kde jednání prodejců doprovodí přednášky a módní přehlídky. Tou první byla dnes dopoledne přehlídka dámské a pánské módy STYL SHOW, na které se v pavilonu P představily společnosti a značky TRAMONTANA, MODĚVA, SOCCX, DOMENICA BENSO, CAMP DAVID, DIANE LAURY a C´EST BEAU LA VIE.

Veletržnímu molu dominovala dámská móda pro podzim – zimu 2016. Cílila na současnou ženu, která je mladistvá, pracuje, aktivně tráví volný čas, chodí do společnosti a přitom všem chce vypadat dobře, žensky, elegantně, profesionálně a současně se chce cítit ve vycházkovém i pracovním oblečení pohodlně. Právě tyto požadavky splňovaly jednotlivé kolekce, kombinující pro různé příležitosti kalhoty, halenky, saka, kostýmy, společenské šaty, ale i svetry, vesty, bundy či plédy. Dámské i pánské kabáty, paleta a perelíny, občas doplněné kožešinami, předvedla MODĚVA, která letos obohatila čisté modely o nové střihy, zapínání, ve střídmé míře o blyštivé aplikace i barvy, kdy k tradiční černé a bílé přidala světle modrou.  Na pánskou módu se zaměřila značka CAMP DAVID, dokazující, že ani muži se nemusí bát barev, jako je červená nebo sytě žlutá u svetrů, prošívaných vest či bund.

Zatímco pavilon P dnes ožil především díky dámské a pánské módě, prádlu, nočnímu oblečení a punčochovému zboží, v pavilonu F se zabydlela obuv, kabelky a další doplňky. K vidění jsou zde také ukázky z tvorby odborných škol, kdy v rámci KABO FÓRA představují svoje práce studenti SUPŠ Uherské Hradiště a Ateliéru designu obuvi Fakulty multimediálních komunikací UTB Zlín.