Adventure Centrum představí GoSun Stove – první skutečně praktický solární gril a vařič na světě

 

Na stánku Adventure Centrum bude k zakoupení revoluční novinka na světovém trhu z USA, a to unikátní trojkombinace vařiče, grilu a pece GoSun.

Solární vařiče a grily GoSun jsou velmi oblíbené mezi majiteli obytných aut, karavanů, lodí, 4WD. Snadno jej využijete na zahradě, případně na terase panelového domu nebo při rybaření v pohodlí a bez paliv. Díky sluneční energii tak můžete moderně, ekologicky, zdravě a bezpečně vařit, grilovat i péct. Používat jej můžete po celý rok – i na sněhu!

Na veletrhu bude ve světové premiéře představena novinka GoSun Go s váhou pouze 0,9 kg a ve velmi praktickém balení. Tento malý přenosný vařič na cesty bez paliva umožňuje uvařit, upéct jídlo nebo i uvařit čaj za 20–30 minut při teplotách až 288°C. Vakuová trubice se chová téměř jako dokonalý izolátor a rovnoměrně rozptýlí teplo po celém jídle, zatímco strukturální reflektory ztrojnásobí množství slunečního světla, které nasměrují do trubice. S GoSun GO se snadno vejde do batohu, na loď a využít jej můžete i při výletech nebo při použití doma.

GoSun Sport pracuje rychle, je snadno přenosný, praktický a lehký 3,18 kg. Díky vakuové solární trubici se jeho pec rychle zahřeje na teplotu až 288°C, takže pokrm uvaří do 20 minut dle slunečních podmínek. Dokonce i za tak vysokých teplot zůstává na venkovní dotek chladný. Je univerzální, umožňuje vaření v páře, pečení těsta, smažení, grilování masa i vaření ve vodě. Poté, co skončíte s vařením, lze GoSun pomocí vestavěných držadel snadno složit. Nezabere mnoho místa v batohu a lze ho přenášet kamkoliv.

GoSun GRILL umožňuje jednoduché, rychlé a hlavně zdravé grilování. Tento gril bez paliva dokáže upéci těsto, uvařit i usmažit maso pro čtyři až osm osob při teplotách až 230°C. Využívá přitom jen sluneční energii. Grill je také snadno přenosný díky váze 13,5 kg a lze ho opravdu použít všude.

Stánek Adventure Centrum najdete v hale P/052 jako každý rok.

Více informací najdete na www.solarnivaric.cz, www.solarnigril.cz a na facebookových stránkách.

Datum: 5.11.2018 18:16:00