Caravaning Brno
20.-23.10. 2022

Mezinárodní výstava karavanů a obytných automobilů

Blue Rent - vítejte na palubě největší vlajkové lodi

Představte si to. Usedáte do sedačky s jemnou hladkou kůži ve smetanovém odstínu, kolem vás decentně svítí interiér a hraje hudba. Světlé čalounění se zde snoubí s tmavým odstínem hnědé na vestavěném nábytku. V praktickém a elegantním matu samozřejmě, s moderními kováním a pruhy ve stříbrošedé.

Jsme právě v nejdražším, nejdelším a nejluxusnějším obytném voze na veletrhu.

Vítejte na palubě Concorde Centurion 1160 GSI

    

12 + 18 = 20

Dvanáct metrů dlouhý, osmnáct tun těžký, v ceně kolem dvaceti miliónů korun. Vybavený nejmodernějšími technologiemi, energeticky soběstačný s dálkově ovládanými technologiemi.  To je Centurion 1160 GSI. „Unikátní na těchto vozech je zpracování, individualizace dle zákazníka, kvalita, design, technické vymoženosti a velká doložnost, která nabízí prostor pro více nádrží nebo hydraulické samonivelační nohy, solární panely i baterie“, představuje vlajkovou loď Pavel Horský z Blue Rent.  Díky výsuvnému boku nabízí Centurion velkorysý prostor pro kuchyňskou pracovní desku i posezení. A to není vše. Do garáže pohodlně vjede malý Fiat a vy tak můžete vyrazit na dovolenou snů.

    

40 plus, 40 mínus

Na expozici jsme mohli vidět ještě další dva vozy značky Concorde, jedné z nejkvalitnějších a nejdražších německých značek. Jednalo se o vstupní model Credo 850 a dále model Carver 850L z jubilejní edice ke 40 letům Concorde. Byl to jediný vystavený model k prodeji, měl bohatou výbavu a firma na něj nabízela extrémní zvýhodnění 40.000 Eur.

Blahopřejeme novému majiteli!

 

 

 

Datum: 24.10.2021 14:05:00