Caravaning Brno 2021 ukáže novinky i oblíbené modelové řady


Zájem o svět obytných vozů a karavanů se každým rokem zvyšuje. K největším setkáním příznivců tohoto cestovatelského životního stylu se letos opět zařadí veletrh Caravaning Brno, jehož 18. ročník se uskuteční v termínu od 21. do 24. října 2021 na brněnském výstavišti.

Novinky i oblíbené modely

Na Caravaningu Brno se pravidelně prezentují obytné vozy a karavany od desítek předních výrobců. Brněnský veletrh je první příležitostí, jak představit nové modely českému trhu, takže bude k vidění řada novinek pro nadcházející sezónu. Chybět nebudou samozřejmě ani zákazníky oblíbené modelové řady. Roste také zastoupení stále populárnějších vestaveb a vyhledávanou sekcí jsou i doplňky a příslušenství pro kempování.

Caravaning Brno   Caravaning Brno

Testovací jízdy, bazar karavanů a minikemp

Na venkovní ploše si zájemci na vlastní kůži vyzkouší ovládání obytného automobilu díky testovacím jízdám. Vhodné jsou pro všechny, kteří uvažují o koupi svého prvního vozu. Návštěvníci na veletrhu zakoupí i modely obytných vozů a karavanů, které již za sebou nějaké zkušenosti z cest mají. K dispozici budou ve venkovním bazaru. Veškeré nabízené vozy jsou ve skvělém technickém stavu a navíc potěší svými příznivými cenami. Vrátí se také minikemp fungující na principu stellplatzů, který nabídne nezapomenutelnou atmosféru spojenou s komfortním přenocováním přímo v areálu výstaviště.

   Caravaning Brno

Poradenství i cestovatelské přednášky

Součástí veletrhu je doprovodný program zahrnující přednášky i odborné poradenství. Návštěvníci se tak dozví praktické rady pro cestování s obytným vozem nebo karavanem. Program je připravován ve spolupráci s Asociací kempování a karavaningu, takže se bude mluvit o aktuálních tématech a zazní mnoho zajímavých informací týkající se tohoto odvětví. Velice oblíbené jsou i cestovatelské přednášky, které přenesou zájemce do nejrůznějších koutů světa. 

Aktuální informace o veletrhu najdete na www.caravaning-brno.cz.