DSB
2.-4.3. 2023

Dřevo a stavby Brno

Stavební veletrh se přesouvá na konec dubna


Na druhou polovinu dubna 2021 jsme přesunuli Stavební veletrh Brno, Dřevo a stavby Brno a veletrh nábytku a interiérového designu MOBITEX. Tyto veletrhy nabízejí přehled v oboru stavebnictví a bydlení, inspiraci a setkání s odborníky. 

Vzhledem k aktuálně přetrvávající nejistotě rozvolňování protipandemických opatření se vedení společnosti Veletrhy Brno, a.s. rozhodlo přesunout akci na náhradní termín 21.–24. dubna 2021. Cílem je eliminovat ekonomická a zejména bezpečnostní rizika, která by mohla v původním termínu nastat.

„Stavební veletrh se budeme snažit uspořádat počátkem roku, jelikož z hlediska obchodního se jedná o nejvhodnější období. V nadcházejícím roce nemůžeme garantovat jeho konání v původním termínu vzhledem k vývoji okolností spojených s pandemii
covid-19. Akci takového rozsahu, v jakém bychom si spolu s účastníky veletrhu přáli, nelze zodpovědně naplánovat a připravit. Situaci budeme nadále sledovat a reagovat na její vývoj,“ sdělil Martin Videczký, ředitel projektu.

Stavební veletrh je místem setkávání odborníků a široké veřejnosti napříč oborem stavebnictví a interiérového designu. Pokrývá realizace staveb, stavební řemesla a technologie, stavební materiály i výrobky a samotné stavební konstrukce. Na akci se prezentují představitelé udržitelného stavitelství, dodavatelé montovaných domů, architekti, designéři, řemeslníci a studenti stavebních oborů.

V dubnu na návštěvníky čeká kromě prezentace produktů, zajímavých přednášek a ukázek také řada bezplatných poradenských center, která mohou pomoci k výběru vysněného bydlení.

 

Datum: 30.11.2020 12:00:00