DSB
2.-4.3. 2023

Dřevo a stavby Brno

Jak na krásné a nadčasové bydlení? Stavební veletrh na jaře představí novinky sezóny 2021


Ještě před zahájením stavební sezóny se v termínu 17.–20.2. 2021 v areálu brněnském výstavišti představí stavební trojlístek veletrhů Stavební veletrh Brno, veletrh DSB – Dřevo a stavby Brno a Veletrh nábytku a interiérového designu MOBITEX. Všechny tyto tři akce zaštiťuje společný název Stavební veletrh.

Pro vystavovatele, kteří se přihlásí do 15. 11., platí patnáctiprocentní cenové zvýhodnění!

Jak se přihlásit

Hlavním tématem, které se bude prolínat jak výstavními expozicemi, tak i doprovodným programem a nezávislým poradenstvím je problematika trvale udržitelného stavebnictví. Chybět nebude ani úspěšný festival architektury kde se potkají architekti, projektanti i stavaři, kteří se zabývají hospodárným nakládáním se zdroji a adaptací budov na měnící se klimatické podmínky. Návštěvníci se mohou těšit na interaktivní show, kde vystavovatelé v rámci doprovodného programu předvedou své služby, kvalitu materiálu nebo přednosti svých konstrukčních systémů. Součástí veletrhu bude i prezentace činnosti cechů truhlářů, čalouníků a jiných odborných společenstev.

Na jednom místě tak můžete ještě před zahájením stavební sezóny získat potřebné informace, přehled o novinkách na nadcházející období nebo si vybrat správného realizátora a dodavatele staveb, stavebního materiálu nebo nábytku. Můžete si také nechat poradit od nezávislých odborníků, a to nejen v oblasti stavby, úsporného bydlení nebo investic, ale i od architektů, kteří vám pomohou najít vhodné uspořádání vašeho domu či bytu nebo plánované rekonstrukce.

Dřevostavbám svítí zelená!

Poprvé se veletrh Dřevo a stavby Brno uskuteční pod záštitou Asociace dodavatelů montovaných domů Vznikne tak nejdůležitější místo pro prezentaci dodavatelů dřevěných a montovaných staveb, konstrukcí a materiálů.

ADMD na výstavišti po novém roce ukáže pravý potenciál dřevostaveb. Bohatý program a exhibice stavebních prvků návštěvníkům pomůže s výběrem správných technických parametrů a s dílčími kroky realizace jejich vysněného bydlení. Součástí veletrhu bude i přehlídka certifikovaných konstrukčních systémů českých dodavatelů dřevostaveb!

Kvalitní a zdravotně nezávadný nábytek na veletrhu MOBITEX

Veletrh nábytku a interiérového designu MOBITEX představí nejnovější trendy ve vybavení interiéru a doplňcích bydlení. Na jednom místě si můžete prohlédnout a vyzkoušet prezentaci předních výrobců a dodavatelů nábytku a bytového vybavení, kteří působí na českém trhu.

Hlavním tématem doprovodného programu je výběr kvalitního a zdravotně nezávadného nábytku. Veletrh se bude věnovat také kvalitnímu nábytku od českých nábytkářů, zařízení malometrážních bytů nebo světlu z pohledu designového prvku interiéru. Na návštěvníky z řad odborné i široké veřejnosti čeká kromě prezentace produktů, zajímavých přednášek a ukázek také řada bezplatných poradenských center, mistrovství České republiky v oboru truhlář a exponátové soutěžní přehlídky GRAND PRIX MOBITEX v sekcích Vystavovatel a Student. Veletrh nabízí možnost pro setkání architektů, designérů a studentů těchto oborů.

Chcete být součástí veletrhu? 

Cena závisí na výběru výstavní plochy vystavovatelem. Dřívější přihlášení na veletrh tedy přináší větší možnost výběru plochy a výhodnější cenové podmínky. Cena volné plochy je stanovena na 800 Kč/m2, cena kryté plochy se pohybuje dle vybrané zóny v pavilonu od 1.100,- Kč/m2.

Nejlepší cenové podmínky jen do půlky listopadu!

Chcete vystavovat co nejvýhodněji? Přihlaste se do 15. listopadu 2020 a získejte patnáctiprocentní cenové zvýhodnění!

Těšit se můžete i na prodlouženou návštěvní dobu od 10 do 18 hodin nebo na vstupné od 100 Kč.

Bližší informace budeme postupně zveřejňovat na našich webových a facebookových stránkách.

 

 

Datum: 5.10.2020 13:24:00