EmbaxPrint
7.-9.2. 2023

Mezinárodní veletrh obalů a tisku

EmbaxPrint pomáhá akcelerovat trh

 

Opět po dvou letech se bude konat v termínu od 18. do 21. února 2016 v areálu brněnského výstaviště Mezinárodní veletrh obalů a tisku, obalových a tiskových technologií EmbaxPrint, veletrh s dlouholetou tradicí již od roku 1969. EmbaxPrint to je vrcholná přehlídka z oboru obalových a tiskových technologií, služeb a matriálů doplněnou 3D tiskem. Veletrh EmbaxPrint vznikl sloučením veletrhu obalů EMBAX s veletrhem tiskových technologií PRINTexpo a je oficiálně podporován partnery – Obalovým institutem SYBA, Asociací českého papírenského průmyslu a Svazem českých a moravských výrobních družstev.

Specializovaný veletrh EmbaxPrint je ideálním prostředkem k akceleraci trhu, místo pro předvedení technologických inovací a řešení. Přínosy, které má účast na tomto veletrhu, jsou zřejmé: téměř bez jakýchkoli rizik mohou vystavovatelé prezentovat své nejnovější produkty a služby, setkat se s konkurencí tváří v tvář, navazovat obchodní kontakty a uzavírat kontrakty.

Odborní návštěvníci ze segmentu automobilového, strojírenského, elektrotechnického průmyslu, stavebních oborů, potravinářského, farmaceutického i kosmetického průmyslu, zase mohou posuzovat nové technologie, materiály, technické parametry a srovnávat a vybírat tak v předstihu produkty a novinky z té nejširší a nejhodnotnější nabídky. To vše na jednom místě a v jednom čase.

Spojení veletrhu EmbaxPrint s potravinářskými veletrhy SALIMA-MBK-INTECO-VINEX, které probíhají na výstavišti v Brně ve stejném termínu, se osvědčilo i v minulých ročnících a důvod je nasnadě – vysoké procento produkce obalového průmyslu směřuje právě do potravinářství. Komplex mezinárodních veletrhů SALIMA - MBK - INTECO - VINEX a EmbaxPrint – se tak stává středoevropskou platformou č.1 pro potravinářský, obalový a tiskařský průmysl.

Nenechte si ujít čtyřdenní prezentaci novinek a monitoring nejnovějších oborových trendů, produktů a inovací na evropském trhu, získejte nové obchodní partnery a technologické know-how!

Datum: 17.6.2015 9:48:00