IDET
24.-26.5. 2023

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

ATS-TELCOM PRAHA a.s. bude prezentovat zařízení nápomocná v boji proti pandemickým hrozbám

 

V letošním roce bude společnost ATS-TELCOM PRAHA prezentovat zařízení, která pomáhají v boji proti hrozbám pandemického nebo jiného živelného rozsahu. Seznámíte se s mobilním pracovištěm rozvinutelným kdekoliv, vytvářením privátních 5G sítí pro sběr dat a poskytováním přenosového prostředí pro kritické bezdrátové spoje.

ATS-OPERATOR – mobilní pracoviště

Pro potřeby mobilních týmů jsme vyvinuli mobilní pracoviště určené pro zástavbu technologií jednotlivých systémů operátorů krizových linek. Pracoviště umožňuje rychlé a bezpečné rozvinutí a svinutí pracoviště.

Privátní 5G campus sítě v kritické infrastruktuře

V dnešní době je k dispozici velké množství technologií, které sbírají a posílají k vyhodnocení velké množství dat. Zásadním problémem je, jak data přenést v požadované kvalitě a rychlosti. 5G síť je první sítí mobilní veřejnou sítí, která definuje a umožňuje zcela autonomní provoz i v privátním prostředí.

Paketová MW rádia Ceragon FiberAir 4-11GHz

Pro upgrade mikrovlnných sítí v kritické infrastruktuře jsou určena paketová MW pojítka Ceragon FiberAir IP-20C-HP. Zařízení umožňující vytvářet spoje až na vzdálenost 150 km. Protože se jedná o pojítka určená do kritické infrastruktury, je samozřejmostí vytváření spojů o spolehlivosti 99,999 %.

 

Datum: 20.9.2021 15:38:00