IDET
24.-26.5. 2023

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

e.sigma, s.r.o.: Parachute Simulator SOKOL pomáhá při výcviku parašutistů

 

Parachute Simulator SOKOL™ je vysoce výkonný produkt společnosti e.sigma zaměřený na široké spektrum výcviku parašutistických operací. SOKOL™ nabízí komplexní řešení, které zahrnuje všechny funkce seskoku, včetně seskoků HALO a HAHO a všech typů padáků, včetně záložního a stabilizačního padáku. SOKOL™ byl speciálně vyvinut pro vícestupňový a komplexní výcvik všech parašutistů, od začátečníků až po výsadkáře, pro speciální jednotky a obojživelné jednotky. Všechny funkce byly vyvinuty ve spolupráci s odbornými instruktory a profesionálními skokany.

Rozsáhlé 3D geo-specifické vizuální databáze SOKOL™ nabízejí celou řadu různých terénů, které slouží jako základ pro všechny typy plánování výcviku a misí.

Díky pokročilým možnostem nastavení systému je možné trénovat nejen v mnoha terénech, v různých denních dobách a povětrnostních podmínkách, ale také v realistických prostředích a na konkrétních místech mise, a to samostatně nebo i v rámci skupinového seskoku.

SOKOL™ vám pomůže získat schopnosti bezpečného a přesného ovládání padáku, včetně situací s různými závadami padáku. Můžete také procvičovat úhybné manévry a vyhýbání se kolizím, stejně tak trénovat ve stresové situaci, vybudovat si tím sebevědomí a nacvičit zklidnění během seskoků.

 

Datum: 20.9.2021 18:45:00