IDET
24.-26.5. 2023

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

G&G Partners SRL: Výrobky vysoké kvality pod značkou DEFSHELL

 

G&G Partners je italská společnost, moderně strukturovaná, v rukou kompetentních manažerů z vojenského sektoru. Společnost vyrábí výrobky vysoké kvality s pojmenováním DEFSHELL.

DEFSHELL je specifická značka společnosti G&G Partners týkající se celé řady produktů pro sektory Defence & Rescue. G&G Partners přibližně 10 let dodává pro NATO širokou škálu výrobků značky DEFSHELL jako například polní stany, hangáry pro údržbu a úschovu helikoptér/letadel, polních systémů, polních nemocnic a lehkých staveb.


Během posledních 2 let dodala společnost velké množství polních pneumatických stanů DEFSHELL pro Ministerstvo obrany České republiky, se kterým v roce 2019 podepsala smlouvu na několik let na dodávku těchto výrobků.

G&G Partners vlastní v Montichiari (severní Itálie) výrobní technologické haly o rozloze 12 000 m2 a má kompetentní a zkušený lidský kapitál.

G&G Partners vyvíjí a vytváří technologicky moderní výrobky s použitím vysoce kvalitních materiálů, s hlavním zaměřením na redukci hmotností obalu a objemů, nízkou energetickou spotřebu, čemuž obecně společnost říká "Smart Energy“.

 

Datum: 20.9.2021 15:54:00