IDET
24.-26.5. 2023

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

JUFA s.r.o.: Skupina firem z oblasti virtuální reality i 3D vizualizací

 

JUFA je skupina firem poskytující služby v oblasti virtuální reality, rozšířené reality, 3D vizualizací a obecně procesního engineeringu.

Hlavní aktivity

Virtupex – Aplikací nejmodernější technologie virtuální a rozšířené reality získáváme pro naše klienty konkurenční výhody a pomáháme jim zvyšovat efektivitu v širokém spektru jejich aktivit. Ověření konceptů staveb či produktů v brzkých fázích vývoje, eliminace chyb testováním prostor před fyzickou realizací, eliminace budoucích chyb i tvorba vzdělávacích aplikací pro bezpečný a efektivní získávání nových znalostí – to jsou hlavní benefity, které skrze naše projekty a řešení poskytujeme od roku 2018 našim klientům. Provozujeme také světově unikátní VR laboratoř o rozloze 600 m2 pro autentickou prezentaci a trénink uvnitř virtuálních modelů v měřítku 1:1 k reálné velikosti.

VR Alchemists – Kreativní studio zaměřené na full CG projekty, 3D motion design, komplexní řešení zážitků ve virtuální & rozšířené realitě.

VR medical – Umožňujeme zdravotnímu personálu trénovat krizové i zcela běžné situace v bezpečném, ale realistickém prostředí, díky čemuž zvyšujeme připravenost a profesionalitu personálu a snižujeme náklady na trénink. Dále ve VR vytváříme sady cviků, které jako doplněk standardní rehabilitace zajistí, že se vaši pacienti rychleji zotaví. Navíc je bude cvičení bavit a to zvýší jejich motivaci. VR rehabilitace také prokazatelně snižuje bolest a umí sledovat zlepšení, kterého vaši pacienti dosahují. Navíc budete schopni při stejném počtu zaměstnanců zvýšit objem poskytované rehabilitace.

VR training – Řeší zvýšení efektivity a kvality odborných školení a tréninků pomocí sofistikovaných řešení ve virtuální realitě v oborech průmysl, státní instituce a retail. Díky vlastnímu VR ekosystému dodává jako jediná ucelená řešení ve virtuální realitě.

 

Datum: 20.9.2021 20:39:00