IDET
24.-26.5. 2023

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

Řádná uzávěrka přihlášek pro vystavovatele je již 31. 5. 2021

 

Řádný termín pro podání přihlášky k účasti na Mezinárodním veletrhu obranné a bezpečnostní techniky IDET se rychle blíží. Výstavní plochu za nejlepších cenových podmínek si lze objednat do 31. května 2021.

Jak se přihlásit

O účast na letošním ročníku, který se bude konat od 6. do 8. října 2021, je mimořádný zájem. Řada vystavovatelů rozšiřuje své expozice a plánuje představit množství atraktivních exponátů.

Očekáváme, že v průběhu krátké doby budou na základě našich jednání s Ministerstvem zdravotnictví ČR a Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR upravena mimořádná opatření vůči veletrhům tak, že od září bude možné konat odborné veletrhy bez zásadních omezení.

IDET je významnou přehlídkou obranných a bezpečnostních technologií ve střední Evropě se silnou zahraniční účastí vystavovatelů i odborných návštěvníků. Jedná se o důležitou platformu pro rozvoj mezinárodní spolupráce. Veletrhu se tradičně účastní zástupci NATO a European Defence Agency i členové oficiálních zahraničních delegací. IDET je klíčovou prezentací českého obranného a bezpečnostního průmyslu v gesci vlády a zainteresovaných institucí České republiky. Společně s veletrhem IDET se uskuteční i veletrhy Pyros a Iset. Opět se tak představí všechny složky integrovaného záchranného systému.

 

Datum: 27.5.2021 11:21:00