IDET
24.-26.5. 2023

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

Trade FIDES – specialista na bezpečnostní systémy a IT technologie

 

Bezpečí je jednou z nejzákladnějších hodnot, o něž každá osoba, rodina, skupina i společenství usilují. Bezpečnost je také cílovou činností naší společnosti.  Děláme vše proto, abychom ochránili vás i váš majetek, a to způsobem, který je nám vlastní a jenž dobře umíme. Ochranu zajišťujeme prostřednictvím bezpečnostních systémů a informačních technologií, které sami vyvíjíme, zkoušíme a zdokonalujeme už od roku 1995.

V současné době patříme k předním dodavatelům komplexních integrovaných bezpečnostních systémů v České republice i zahraničí. Bezpečnostním řešením FIDES rozumíme optimální, a hlavně efektivní kombinaci moderních bezpečnostních technologií, které Vám dodáme na míru od návrhu po montáž a servis. Jsme držiteli oprávnění a certifikátů pro činnosti týkající se projektování vývoje, výroby, instalace, servisu a revizí bezpečnostních technologií.

Za dobu působení na trhu jsme vytvořili řadu špičkových integrovaných bezpečnostních řešení pro významné klienty jako jsou například Armáda České republiky, Policie České republiky, ČEZ aj. Naše úspěchy jsou podloženy těmi nejlepšími referencemi z veřejného, finančního, energetického, kulturního a průmyslového sektoru.

 Na veletrhu představí společnost tyto exponáty:

Integrovaný bezpečnostní systém ASSET

Přední česká technologie určená pro jednotný koncept zabezpečení objektu integrující poplachovou zabezpečovací a tísňovou signalizaci, kontrolu vstupu, řízení vjezdu, recepci a evidenci docházky, kterou je možné propojit se systémy CCTV, MaR nebo personální databází.

LATIS: Grafický monitorovací a řídicí systém

 Certifikované dohledové a poplachové přijímací centrum (DPPC) a integrační grafická nadstavba zajištující dohled a řízení bezpečnostních technologií budov, rozsáhlých areálu i decentralizovaných objektů v hierarchické struktuře.

 

Datum: 1.9.2021 14:38:00