IDET
24.-26.5. 2023

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

VIRTUPLEX: Připravte se na akci!

 

Jsme specialisté na tvorbu rozsáhlých 3D virtuálních simulací nové generace. Nabízíme možnost detailní přípravy a realistického nácviku různých tréninkových scénářů, bezpečné seznamování s neznámým operačním prostorem, nebo návrh a testování správné funkčnosti a bezpečnosti u plánovaných dočasných i permanentních prostor jako jsou základny, polní nemocnice, nebo výcvikové či administrativní prostory.

To jsou hlavní benefity našeho komplexního eko-systému, který se skládá ze softwarové platformy a haly o velikosti 600 m2, která je světově největší laboratoří pro simulace ve virtuální realitě. Virtuplex tak poskytuje virtuální i fyzické prostředí pro levnou, rychlou a bezpečnou přípravu i těch nejsložitějších prostor pro jakoukoli vojenskou, obrannou či bezpečnostní situaci.

Naše softwarová platforma také umožňuje vzdálenou komunikaci a interaktivní spolupráci na jednom místě se spolupracovníky či partnery kdekoliv na světě a v reálném čase. Odpadá tak nutnost společné fyzické přítomnosti a cestování. Systém umožňuje v prostředí s více uživateli vytvářet a editovat virtuální scény ve VR brýlích i na obrazovce monitoru či tabletu. Software poskytuje možnost interakce a manipulace s 3D objekty, ovládání různých virtuálních zařízení a vytváření sady grafických výstupů – od statických vizualizací, přes video obsah až interaktivní aplikace ve virtuální realitě.

Vytváříme virtuálního prostředí na míru či digitální replikace reálného fyzického prostředí z mapových podkladů, fotografií nebo standardních 3D modelů s možností interakce v reálném čase a skutečném měřítku 1:1.

 

Datum: 20.9.2021 10:00:00