IMT
-> 13.–17. 9. 2021

Mezinárodní veletrh obráběcích a tvářecích strojů

Profil:

Odborné konference v roce 2020

Začátek října měl tradičně patřit Mezinárodnímu strojírenskému veletrhu. Kvůli situaci spojené s pandemií však musel být letos vůbec poprvé ve své historii zrušen. Platforma pro sdílení průmyslových inovací však zůstane na brněnském výstavišti zachována i letos. Konat se budou oborové konference, které po delší době umožní osobní setkání odborné veřejnosti.

Dne 6. října 2020 se v pavilonu E uskuteční Fórum aditivní výroby, které ukáže nejmodernější technologie profesionálního 3D tisku.

Od 7. do 8. října 2020 se rovněž v pavilonu E bude konat konferenční výstava Formy a Plasty (PLASTEX Edition) zaměřená na představení novinek a trendů v oboru plastikářství, výroby forem či vstřikování.


 

Mezinárodní veletrh obráběcích a tvářecích strojů IMT se koná souběžně s MSV vždy v sudých letech už od roku 1998. Jako největší událost svého druhu ve střední a východní Evropě je pořádán s podporou Evropského výboru pro spolupráci v průmyslu obrábění a tváření CECIMO.

Veletrhu IMT se v roce 2018 zúčastnilo 467 vystavujících firem z 18 zemí, přičemž 54 % přijelo ze zahraničí – nejvíce z Německa a Itálie. Více než polovina vystavovatelů zastupovala obor obráběcí stroje. Následovaly tvářecí stroje a přesné nástroje.

  • Podtitul: Mezinárodní veletrh obráběcích a tvářecích strojů
  • Termín konání: -> 13.–17. 9. 2021
  • Místo konání: Výstaviště Brno
  • Pořadatel: Veletrhy Brno
  • Pozice veletrhu: Jednička v oboru ve střední Evropě
  • Přihláška: On-line přihláška na veletrh
Plná verze stránek tohoto veletrhu