ISET
24.-27.5. 2023

Mezinárodní veletrh bezpečnostní techniky a služeb

DENIOS: Produkty pro bezpečné skladování a manipulaci s nebezpečnými látkami


Společnost DENIOS s.r.o. Strakonice s více než 20letou tradicí na českém trhu se zabývá výrobou a prodejem produktů pro skladování a manipulaci s nebezpečnými látkami, bezpečnost práce a vybavení provozních budov. Plní náročné požadavky svých zákazníků z mnoha oblastí průmyslu a služeb, vždy v souladu s aktuální legislativou. K sortimentu firmy DENIOS patří záchytné vany, podlahové plošiny, protipožární skříně, skříně na nebezpečné látky, regály, ekosklady, sklady nebezpečných látek, protipožární sklady, bezpečnostní sprchy, sypké a textilní sorbenty, manipulační technika, čerpadla na nebezpečné látky, bezpečnostní nádoby apod.

   

Společnost již tradičně představí na letošním ročníku veletrhu PYROS několik produktů k bezpečnému skladování a manipulaci s nebezpečnými látkami. Součástí expozice bude například bezpečnostní skříň s požární odolností 90 minut vhodná pro skladování hořlavých a jiných nebezpečných látek, skříň na Li-ion baterie s požární odolností, záchytná vana pro bezpečné a předpisové skladování těchto médií, sorbenty k zachycení uniklých kapalin, bezpečnostní nádoby a mnoho dalších zajímavých produktů. Zájemcům také rádi představí velkokapacitní sklady s požární odolností, jako je například sklad typu RFP na skladování několika sudů a IBC.

Skladování Li-Ion baterií

Aktuálním tématem dnešní doby je problematika bezpečného skladování a manipulace s Li-Ion bateriemi, a to jak s novými, tak i nějakým způsobem poškozenými. DENIOS přichází na trh hned s několika řešeními. Pro bezpečné skladování nebo nabíjení baterií nabízí speciální bezpečnostní skříně na baterie s požární odolností v různých velikostech. K dispozici jsou také sklady na baterie pro skladování většího množství baterií a speciální boxy na baterie se zhášecím granulátem PyroBubbles, které zajišťují dostatečnou bezpečnost při přepravě baterií.

   

Skříň na nebezpečné látky s požární odolností

Protipožární skříň na nebezpečné látky G-1201 je ideální pro bezpečné skladování hořlavin (H224-226) a nabízí nejvyšší třídu požární odolnosti až 90 minut (Typ 90 dle EN 14470-1). Protipožární skříň G-1201 se vyrábí se žlutými, nebo šedými dveřmi, třemi výškově nastavitelnými vložnými policemi a podlahovou záchytnou vanou. Protipožární skříně G-1201 od DENIOSu mají integrovaný systém odvětrávání s přípojkou pro technické větrání a jsou certifikované.

  

 

Datum: 1.9.2021 14:57:00