Sportovní vybavení se slevou až 70 %

 

Nejlehčí běžecké boty, ponožkoboty,  značkové mikiny, bundy, outdoorové i streetové oblečení se slevami až 70 %, ale taky chytré hodinky, nové technologie pro sportovní vybavení nebo třeba masážní oleje z přírodních látek. To vše ve svém portfoliu nabídne SPORT Life! v pavilonu V.


Prodejna, půjčovna i cestovní agentura Sun sport dodává vybavení pro vodáctví, horolezectví, běžecké lyžování, kolečkové lyže a další outdoorové aktivity. Každý z personálu je navíc zapálený sportovec a vše co nabízí, má na vlastní kůži mnohokrát vyzkoušené. Na Life! chystají výprodej outdoorového vybavení (horolezectví, voda, běžky, Running) se slevou až 70 %, závody  a testování kolečkových lyží i prezentaci nových nemazacích technologií pro běžky.

Značka HAVEN nese rukopis agresivnějších bikových sportů jako je sjezd s postupnou přeměnou do trail a XC. Kompletní vývoj produktů se provádí v České republice s týmem designérů a grafiků, testování mají na starosti jezdci týmu HAVEN Extreme, kteří dávají impulzy k potřebným změnám při vývoji i vylepšení. Letos představí spoustu novinek v pestrobarevném provedení.

Anita Active nabízí milovnicím kvalitního dámského sportovního prádla více než 130 let zkušeností, výjimečný styl, prvotřídní komfort a maximální funkčnost.  Produkty jsou navrženy v Německu a následně vyrobeny v České republice a firma je schopná uspokojit i zákaznice vyžadující větší velikosti.

Schweizer International přiveze na Life! čistě přírodní produkty Best of Nature, k jejichž výrobě se používají výhradně přirozené a neošetřené látky z přírody či přírodě blízkého zemědělství. Masážní oleje  Yin-Yang neobsahují žádné syntetické vůně, barviva ani konzervanty. Zajímavou novinkou na stánku bude i  tzv. Leu Brain Stimulator – pedagogicko-logická hra pro lidi od 4 do 104 let, která zábavnou formou procvičuje mozek a skvěle uvolňuje po sportovní zátěži.

EUROLAMP vám posvítí na cestu i noční outdoorové aktivity díky kvalitním čelovkám a ručním svítilnám. Na jejich stánku si  můžete si vyzkoušet a zakoupit jak některou z horkých novinek, tak časem prověřené stálice od renomovaných světových výrobců Nitecore, Streamlight, Nightsearcher a jiné.

iGET představí řadu outdoor smartphonů, které se řadí ke špičce na českém trhu a jsou určeny do extrémních podmínek pro všechny outdoorové nadšence. V září 2018 také vstoupili na trh s ucelenou řadou fitness náramků a chytrých hodinek, které ocení každý sportovec. Na stánku iGET je bude možné získat za speciální veletržní cenu.

Společnost Fitbit je přední značkou v kategorii chytrých zdravotnických a fitness zařízení pro každodenní aktivity i intenzivní sport. Nabídne například chytré hodinky Fitbit Versa a Fitbit Ionic s kontinuálním měřením srdečního tepu, monitorováním spánku, vodotěsností do 50 metrů, chytrými notifikacemi z telefonu, bezkontaktními platbami i monitorováním ženského zdraví. Nebo chytré náramky vhodné i pro  nejmenší uživatele.

SANASPORT představí  podzimní běžecké novinky, speciální diagnostiku došlapu od Asics a Mizuna, ponožkoboty Skinners i nejlehčí běžeckou botu Reebok Floatride Run Fast s váhou 99 g, kterou nabízí v ČR exkluzivně!

HUDYsport najdete v pavilonu V hned na několika místech, kromě tradičních lezeckých stěn chystá i speciální imitaci lezení ledu. Na stánku pak nabídne  oblíbené výprodeje brandových značek se slevou, ať už jde o značky Mammut, La Sportiva, Deuter, Arc'Teryx, Millet, Jack Wolfskin nebo E9. Slevy budou na textil, batohy, obuv i na outdoorové vybavení a to ve výši až 60-70%.

Kine–MAX (Erawan) bude mít po celou dobu výstavy na stánku fyzioterapeuta, který bude vyšetřovat a tejpovat návštěvníky zdarma. Kromě tejpování nabídne také cvičební a rehabilitační pomůcky, některé se slevou až 50%.

SUN SKI SPORT (WOOX) přijede jedinečným prodejním kamionem a s ním přiveze i novou podzimní a zimní kolekci 2018/19 oblečení značky WOOX - podzimní a zimní bundy, kabáty, mikiny, fleece. Pro návštěvníky, kteří se zaregistrují, nabídne trvalou slevu 50% slevu na veškeré zboží Woox.

HANZA SPORT plus (MEATFLY) vás zahltí streetovými kousky z loňské kolekce a ukáže i pár kousků z té nové. Těšit se můžete na zimní streetové bundy, novou kolekci pro dámy a řadu doplňků, jako jsou barevné ponožky, peněženky, pásky, zimní masky aj. Vybrané produkty koupíte až s 60% slevou.

KILPI nabídne návštěvníkům běh na nejvyšší budovu v Brně na schodovém simulátoru a na promo zóně si mohou vyzkoušet a zakoupit novou kolekci outdoorového oblečení na zimu 2018/2019. Největší zájem bude o volnočasové a zimní oblečení za zvýhodněné ceny, ještě speciálně ponížené o dalších veletržních 20%.

Bjež v Brně představí nové designy neklouzavých čelenek, včetně širokých typů na sportování v chladnějším počasí podzimu a zimy.  V sortimentu mají také novinku v podobě multifunkčních nákrčníků ve dvou variantách (lehčí a teplejší) v podobných designech jako oblíbené čelenky.

Datum: 5.11.2018 16:10:00