MOBITEX
21.-23.4. 2022

Veletrh nábytku a interiérového designu

MOBITEX 2022 představí Crazy Design


Další ročník veletrhu nábytku a interiérového designu MOBITEX se společně se Stavebním veletrhem Brno a veletrhem Dřevo a stavby Brno uskuteční 21.–23. dubna 2022.

MOBITEX opět představí nejnovější trendy ve vybavení interiéru a doplňcích bydlení, které ve svých expozicích budou prezentovat například JECH, JV POHODA, spime.cz, DELSO interiéry, Rott Design, EUROtest, Li-go, Doppler CZ a mnohé další. Nově se na veletrhu představí firmy Javorina Česko, Home studio Kejík, MiriSys Software, Svoboda a syn, Elementi nebo polská firma FOAM ROYAL.

Pokud vás zajímá kombinování barev, vzorů a stylů v interiéru, tak nevynechejte doprovodný program CRAZY DESIGN. Čeká vás expozice plná zajímavých kombinací, netradičních aranžmá i barevných konceptů, která inspiruje a navodí radostnou náladu. Součástí akce bude několik přednášek o tvorbě eklektického stylu, který je právě teď velmi populární. Hovořit se bude o základních pravidlech při kombinování barev, vzorů a tvorbě netradičního celku. České designéry a jejich produkty představí DESIGN PLACE, kde si může návštěvník autorský design nejen prohlédnout, ale také přímo zakoupit či objednat.

Součástí akce je také odborná soutěž GRAND PRIX MOBITEX – sekce student. Je určena studentům středních a vysokých škol. Jejich práce z období posledního roku mohly přihlásit školy nebo studenti sami. Na veletrhu MOBITEX bude vystaven výběr prací posouzených odbornou komisí.

Trojlístek veletrhů se na brněnském výstavišti uskuteční od 21. do 23. dubna. Brány akcí se otevírají v 9 hodin a zavírají v 18 hodin, poslední den o hodinu dříve. Nejvýhodnější lístek pořídí lidé v on-line předprodeji na etickets.bvv.cz za sto korun. Na místě zaplatí
o padesát korun více.

Více informací najdou zájemci na www.mobitex.cz.

 

Datum: 12.4.2022 16:11:00