MOBITEX
21.-23.4. 2022

Veletrh nábytku a interiérového designu

Univerzita Hradec Králové

14.4.2022

Na přehlídce studentského designu Grand Prix Mobitex každoročně zaujmou textilní bytové doplňky.

Univerzita Hradec Králové

Mendelova univerzita v Brně

14.4.2022

V rámci letošního ročníku přehlídky studentského designu Grand Prix Mobitex má Mendelova univerzita v Brně největší zastoupení, své práce zde vystaví více než dvě desítky studentů.

Mendelova univerzita v Brně

GRENA, a.s.

12.4.2022

GRENA, a.s. se sídlem ve Veselí nad Lužnicí je ryze českou společností, jejíž historie sahá až do roku 1941. Hlavní oblastí výroby jsou protipožární, nehořlavé, izolační a akustické vermikulitové desky a tvarové dílce Grenamat.

GRENA, a.s.

FOAM ROYAL

11.4.2022

Již více než 20 let se firma FOAM ROYAL stará se o vysokou kvalitu spánku svých klientů. Jsme si vědomi toho, že více než třetinu svého života strávíte na matraci, proto je tak důležité vybrat si ten nejkvalitnější produkt, který umožní tělu správnou regeneraci.

FOAM ROYAL

Postelia

7.4.2022

Na veletrhu MOBITEX se opět představí český výrobce Postelia, který přiveze novinky z nové kolekce postelí a matrací.

Postelia

Na ponku

7.4.2022

Na ponku vracíme život hodnotnému nábytku, který se svým opotřebením a stářím jeví jako vysloužilý odpad.

Na ponku

Novacolor Design - jsme budoucnost

30.3.2022

V Novacolor Design dáváme veškeré své nadšení a odborné znalosti do vývoje úspěšných projektů s našimi zákazníky v globálním sektoru designu a architektury.

Novacolor Design - jsme budoucnost

Moderní betonové výrobky od firmy Svoboda a syn, s.r.o.

29.3.2022

Velice populárním materiálem pro výrobu nábytku a bytových doplňků se stal v posledních letech beton. Těší se velké oblibě v oblasti moderního bytového designu. Je stále více a více využíván při aplikacích jak v interiéru tak exteriéru. Při správné kombinaci s dalšími materiály a barvami dokáže vytvořit originální prvek, který zcela jistě zaujme. Nejen jeho industriální vzhled, ale také jeho vlastnosti, umožňují neotřelé zpracování a jeho používání nebude nudit.

Moderní betonové výrobky od firmy Svoboda a syn, s.r.o.

DISK Multimedia s.r.o.

21.3.2022

Společnost se v oblasti akustiky a práce se zvukem pohybuje už více jak 25 let. Zkušenosti týmu a znalosti technologií i sortimentu jsou zárukou pečlivě odvedené práce.

DISK Multimedia s.r.o.

Rottdesign s.r.o.

18.3.2022

Na veletrhu MOBITEX 2022 společnost Rottdesign představí své produkty.

Rottdesign s.r.o.

Doppler

17.3.2022

V Čechách je Doppler již 30 let výrobcem a prodejcem polstrů na zahradní nábytek a to i polstrů na zakázku od jednoho kusu, dle individuálních požadavků zákazníka.

Doppler

Javorina - VĚRNI SVÝM KOŘENŮM

16.3.2022

V současnosti patří slovenská nábytkářská značka k evropské špičce a každý kus masivního nábytku Javorina je ručně opracovaný unikát vyrobený ze dřeva podtatranských dubů či ořechů. Majestátní a trvanlivý jako stromy samy.

Javorina - VĚRNI SVÝM KOŘENŮM

CEMENTUM

16.3.2022

Společnost CEMENTUM se zabývá výrobou udržitelných betonových výrobků s důrazem na design a maximální využití druhotných surovin.

CEMENTUM

JECH CZ s.r.o.

11.3.2022

Česká rodinná firma JECH CZ s.r.o. s více než 30letou tradicí vyrábí sedací soupravy, křesla, židle, konferenční stolky a sedací nábytek pro pečovatelství a zdravotnictví.

JECH CZ s.r.o.

JV Pohoda - Designový nábytek může překvapit komfortem

11.3.2022

Důkazem je nabídka společnosti JV Pohoda, která dodává na český trh luxusní nábytek zahraničních značek. Designové kousky zkrášlí Váš interiér a navíc mohou být i pohodlné a praktické. Vyzkoušejte na vlastní kůži na veletrhu MOBITEX!

JV Pohoda - Designový nábytek může překvapit komfortem

Li-Go

11.3.2022

Jsme malá rodinná firma, která tvoří srdcem a s pokorou. Vyrábíme světelné obrazy, jenž dodají prostoru harmonii.

Li-Go

ELEMENTI

11.3.2022

Společnost ELEMENTI představí na veletrhu nový trend ve vytápění teras - stoly s integrovaným plynovým krbem. Jedná se o oblíbený způsob prodloužení sezóny na terase, v zahradě nebo prostě venku.

ELEMENTI

DESIGN PLACE

25.2.2022

Akce DESIGN PLACE je určena všem milovníkům autorského designu. Jedná se o představení českých designérů a jejich produktů, které si může návštěvník veletrhu MOBITEX nejen prohlédnout, ale také přímo zakoupit či objednat.

DESIGN PLACE

1 2 3