Royal Enfield představuje Riders Club of Europe

Nová celoevropská platforma určená k budování vztahů s komunitou a sdílení zkušeností se značkou

Royal Enfield představuje Riders Club of Europe

Honda pro letošek připravila 24 novinek

Světová jednička Honda má pro letošek opravdu ostře nabito. Připravila si celkem 24 novinek v podobě nových či inovovaných modelů. Mezi hlavní taháky letos patří inovovaný "crossover" NC750X, zvětšená verze cestomu Rebel o objemu 1100 ccm, rodina superskútrů Forza, modernizovaný bestseller PCX, dvouválcové pětistovky CB nebo inovovaná vlajková loď, cestovní koráb Gold Wing.

Honda pro letošek připravila 24 novinek

Piaggio MP3:
Když nepotřebuješ řidičák na motorku!

Tříkolových vozidel na současném trhu najdete celou řadu, největší zkušenosti s jejich vývojem a výrobou však má nepochybně italská značka Piaggio. Ta se jako první odvážila pustit revoluční vynález Luciana Marabeseho do sériové výroby a dát tak život revolučnímu prototypu tříkolového skútru s naklápěním předních kol. Sázka na tento převratný patent se zanedlouho ukázala jako skvělý strategický tah, který kopírovali další výrobci. Za prvních pět let se prodalo více než 100 000 tříkolek s označením MP3, do dnešního dne jich vyjelo z prodejen více než 180 tisíc.

Piaggio MP3:<br/>Když nepotřebuješ řidičák na motorku!

ROYAL ENFIELD představuje nový Euro 5 Himalayan

S tripper navigací, s funkčními upgrady, vypínatelným abs a třemi novými barvami

ROYAL ENFIELD představuje nový Euro 5 Himalayan

Triumph letos posiluje mezi naháči

Novinkou je oživená řada Trident, odtučňovací kůra modelu Speed Triple 1200 RS a nové je i enduro Tiger 850 Sport.

Triumph letos posiluje mezi naháči

BMW letos oslaví 40 let legendární řady GS

Motocyklová divize BMW letos připravila pro své příznivce sezónu plnou odkazů na svou historii. Celý letošní rok se bude odehrávat ve jménu výročí 40 let enduro řady GS a také klasického retro modelu R 18 s největším kdy vyrobeným boxerem. Novými devítistovkami za příznivou cenu chce cílit na širší spektrum zákazníků a pro náročné cestovatele přichází s inovovanou řadou R1250 RT.

BMW letos oslaví 40 let legendární řady GS