Motovíkend
8.-10.4. 2022

Zážitková akce nejen pro fanoušky motocyklů

Easy Riders CUSTOM CityV rámci Motovíkendu se v hale V uskuteční Easyriders Custom City -  setkání stavitelů a úpravců motocyklů, to vše pod záštitou časopisu Easyriders.

Účast přislíbili zvučná jména custombuildingu Zbyšek Hazmuka - Bagger Custom Club, František binka FBI, ANGRY BULL Custom, Reaper Cycles, Zbyněk Kostis K&K motorcycles, P&T kustom, Pepa Kolínek Copperwork, VMP Míra Žižka a další. "Bude to takové menší customové městečko stavitelů a úpravářů motorek, nesoutěžní výstava všech milovníků tohoto druhu zábavy. Hodně přestavbářů nechce soutěžit, chce ukázat své motorky, svá díla, na kterých pracují léta a společně s dalšími staviteli se u toho pobavit, předat si zkušenosti,“ vysvětluje organizátor Martin Růžek.

Chcete-li i vy ukázat svůj upravený motocykl na této nesoutěžní výstavě, zašlete fotografii motocyklu a svůj kontakt na email: pavel@easyriders.cz

Přípravy jsou v plném proudu a pokud  byste Vy i Váš výjimečný motocykl měli být součástí Easyriders Custom City, neváhejte jej přihlásit!

 

V rámci Motovíkendu se v hale V uskuteční Easyriders Custom City -  setkání stavitelů a úpravců motocyklů, to vše pod záštitou časopisu Easyriders.  Účast přislíbili zvučná jména custombuildingu Zbyšek Hazmuka - Bagger Custom Club, František binka FBI, ANGRY BULL Custom, Reaper Cycles, Zbyněk Kostis K&K motorcycles, P&T kustom, Pepa Kolínek Copperwork, VMP Míra Žižka a další. "Bude to takové menší customové městečko stavitelů a úpravářů motorek, nesoutěžní výstava všech milovníků tohoto druhu zábavy. Hodně přestavbářů nechce soutěžit, chce ukázat své motorky, svá díla, na kterých pracují léta a společně s dalšími staviteli se u toho pobavit, předat si zkušenosti,“ vysvětluje organizátor Martin Růžek.
Chcete-li i vy ukázat svůj upravený motocykl na této nesoutěžní výstavě, zašlete fotografii motocyklu a svůj kontakt na
email: pavel@easyriders.cz
Přípravy jsou v plném proudu a pokud  byste Vy i Váš výjimečný motocykl měli být součástí Easyriders Custom City, neváhejte jej přihlásit!
Datum: 30.3.2022 11:29:00