Motovíkend
8.-10.4. 2022

Zážitková akce nejen pro fanoušky motocyklů

Inovativní motocykly od CFMOTO


CFMOTO 650MT / 650MT Premium – INOVACE

Pokud má značka CFMOTO bestseller v motocyklovém odvětví, je jím jednoznačně model 650MT! Cestovní enduro střední třídy s využitím pro každý den neklade na uživatele žádné zvýšené nároky. Jednoduchá a bezpečná motorka s příjemným a intuitivním ovládáním. Jezdec ocení hluboký posed a přirozeně nastavený jezdecký trojúhelník, který garantuje neúnavnost posádky i na dlouhé tratě. Nastavitelné čelní sklo a soustava bočních deflektorů v maximálně možné míře chrání posádku před nepřízní počasí. Plně nastavitelný podvozek ve spolupráci s masivní zadní vidlicí dávají posádce pocit opravdu bezpečné jízdy a zábavy zároveň, ať už v ostrých, nebo rychlých zatáčkách. Ocelový padací rám je tvarován tak, aby při nechtěném incidentu zachránil životaschopnost motocyklu a úsporný motor při 18 l nádrži atakuje při rozumné jízdě skoro 400 km akční rádius. Španělské brzdy J. Juan, vstřikování od německé značky Bosch, ABS od Continentalu či osvědčené obutí Metzeler RoadTec jsou zárukou dlouhodobé spolehlivosti. Modelová řada 2022 přinesla změnu v podobě 5,5“ TFT displeje namísto LCD a s ním související komunikační jednotku T-Box. Verze Premium má navíc sadu bočních kufrů SHAD, hlavní stojan a již zmiňovaný padací rám.

CFMOTO 650GT / 650GT Premium – INOVACE

Grand turismo střední třídy je jednoznačně designová lahůdka, která vás bude lákat nejen k jízdě, ale taktéž k prohlížení všech detailů. Dominantou je kapotáž, ve které jsou vpředu integrovány 2 potkávací + 2 dálková světla a úžasné denní LED svícení. Pod polohovatelným čelním štítem svítí 5.5“ TFT displej, který je pro verzi 2022 doplněn o komunikační jednotku T-Box. Pokud je největším tahákem GT-čka design, tak si na něj sedněte a zjistíte, že posed je velmi příjemný a tím že je nízko (795 mm), stroj hravě obslouží i nižší postavy či ženy. Již první metry jízdy vás přesvědčí o přívětivosti a jednoduchosti ovládání. Řadový, vyvážený dvouválec přináší i díky vstřikování Bosch rozumně dávkovatelný výkon a vibrace jako by neexistovaly, přičemž posádka může využít dvou jemně odlišitelných map řízení motoru Touring a Sport. Standardem je i zde ABS Continental, pancéřované brzdové hadice, obutí Metzeler Z8, nebo Pirelli Angel a japonské pérování KYB. Verze Premium má navíc sadu bočních kufrů SHAD s ocelovými držáky. Tento stroj za poslední léta nesedlají jen muži, ale velmi si jej oblíbili i ženy.

CFMOTO 650NK – INOVACE

Naháč s poněkud chuligánským výrazem má pro rok 2022 novou grafickou úpravu a nenápadné změny v bočních kapotážích. I zde přichází komunikační jednotka T-Box. 5,5“ TFT displej je barevně přepínatelný s možností nastavení intenzity jasu. I v tomto případě zde najdete renomované dodavatele komponentů, jako jsou Bosch, Continental, Pirelli, KYB, J.Juan... NK-čko se prezentuje jako obratný naháč, který je v městské džungli jako doma – obratný, rychlý, spolehlivý, ale i agresivní, když je to třeba. Na všechno si přisvítí LED světly vpředu i vzadu. K tomuto stylu je i přiměřeně přednastavený podvozek, od kterého dostanete v každé situaci srozumitelnou zpětnou vazbu. Nízko položené sedadlo je nápomocné k co nejnižšímu těžišti motocyklu, což pro jezdce přináší flexibilní obratnost a manévrovatelnost v těsných prostorách či na parkovišti. Díky výkonu a celkové konfiguraci stroje je ideálním dopravním prostředkem pro město a okolí.

CFMOTO 300SR – INOVACE

Nemusíš být závodník, ale můžeš být velkým fanouškem okruhového stroje právě s modelem 300SR. Takto připravený jiný stroj po designové a technické stránce asi na trhu nenajdete. Vše vypadá a je jako na skutečném okruhovém stroji. Chcete-li vyrazit na okruh, ať se líbí, chcete-li zdolávat horský pas, super, pokud je třeba jít do města, tak pohoda. Vyladěný jezdecký trojúhelník 300SR je alternativa na vše vyjmenované. Stroj jezdci nabízí neúnavnou, přirozenou pozici s jemným předklonem a jemně zvýšenými stupačkami. Zároveň díky více komponentům, děleným závodním řídítkům, USD přední vidlici, antihoppingové spojce a dvěma mapám řízení motoru Rain a Sport máte pod sebou obratné sportovně-zábavné nářadí v kategorii řidičského oprávnění A2. A opět i zde narážíme na komponenty od značek Bosch, Continental, CST, J.Juan... Model 2022 dostává do daru komunikační jednotku T-Box a zmiňovanou antihoppingovou spojku. Při jízdě večer oceníte silná světla, podsvícené ovladače a 5,5“ TFT displej s nastavením intenzity jasu. Skutečně se vám líbí ten design? Děkujeme Španělovi Carles Solsona Marti a italskému designovému studiu Modena 40.

CFMOTO 300NK – INOVACE

300NK by Vám možná mohl připadat jako motocykl pro teenagery, ale omyl. Stroj plnohodnotně osedlá i dospělák a pěkně mu i poslouží, protože se jedná o univerzální stroj pro různé generace uživatelů – muži, ženy, dívky, kluci. Vybaven je kvalitními komponenty, vstřikováním Bosch, a navíc disponuje USD přední vidlicí, kterou standardně v této třídě nenajdete. Trubkový rám a odlévaná kyvná vidlice dodávají stroji vysokou spolehlivost a stroj nemá problém absolvovat jízdu drsným městem, přes dlažební kostky nebo roztrhaným asfaltem. Příjemný posed 785 mm, nízká hmotnost, malý poloměr otáčení a flexibilita motoru budou vyhovovat prakticky každému jezdci. Večer se jezdec bude těšit z 5,5“ TFT displeje, smart příznivci si vyhrají s komunikační jednotkou T-Box a pro náročné jsou v nabídce dvě barevné verze, decentní tmavá a exkluzivní modro-stříbrná.

 

Datum: 10.3.2022 8:45:00