Motovíkend
8.-10.4. 2022

Zážitková akce nejen pro fanoušky motocyklů

Moto oblečení SPARK PACER vyvíjí česká společnost


GlobalMoto je autorizovaný dealer, zajišťující motoservis značek Suzuki, Ducati, CFMOTO a KSR. Ve firemních prodejnách běžně najdete nepřeberné množství zboží i oblečení vlastní značky.

V Brně na Motovíkendu si můžete vyzkoušet například moto bundy, moto kalhoty i moto rukavice, vybrat si můžete i helmu v různých variantách a velikostech a řadu dalších věcí.

Brněnská expozice je v trvalém obležení motorkářů. „Letos jsme věřili, že přijdou lidi z regionu. Je to zahájení sezony a mají možnost hodně věcí vidět, i když v menším prostoru. Vstupné není tak vysoké, takže to přiláká spoustu lidí,“ říká Michal Hrabák, výkonný ředitel společnosti.

   

Máme spoustu novinek, které chtějí zákazníci vidět. Děláme moto oblečení SPARK PACER, jsme motorkáři, a víme, jak to má fungovat. Aplikujeme to na sobě, vyvíjíme ho, a když to máme puštěné v produkci, tak to snadno přeneseme mezi zákazníky a oni to hodnotí pozitivně. Sami se zde přesvědčujeme, že se nám podařila spousta věcí dobře udělat,“ prozrazuje s nadšením Michal Hrabák.

Zákazníci mohou najít GlobalMoto na třech místech v Česku: v Hradci Králové, v Ostroměři u Jičína a v Praze a aktuálně připravují novou prodejnu na Jižní spojce.

 

Datum: 9.4.2022 12:55:00