Motovíkend
8.-10.4. 2022

Zážitková akce nejen pro fanoušky motocyklů

Motorkářské oblečení pořídíte na stánku PSí Hubík


Firma PSí Hubík byla založena v roce 1990. „Impulsem pro vznik značky bylo to, že jako tehdy velice aktivní motorkář jsem hledal kvalitní a vhodné oblečení, kterého byl v té době extrémní nedostatek. Tehdy jsem začal realizovat myšlenku šít oblečení pro motorkáře,“ popisuje Libor Hubík, zakladatel značky.

Dlouhá tradice umožňuje i zhodnotit vývoj oboru z posledních let. „Vidím zvýšený zájem o bezpečnost. V našem případě to znamená kombinaci nejenom pasivních chráničů, ale i airbagů, což je fenomén poslední doby,“ hodnotí Hubík.

PSí Hubík však nezapomíná ani na inovace. „Nejsme jen prodejní firma, ale i výrobní. A aby byla výroba, musí být i vývoj. Od začátku se snažíme mít vývoj na nejvyšší úrovni. Co se týče airbagů, tak spolupracujeme s leadry na trhu. Další produkty vyvíjí naši vlastní technici. Spolupracujeme také s Fakultou aplikovaných věd Západočeské univerzity v Plzni a také s Univerzitou Tomáše Bati ve Zlíně,“ sdělil Hubík.

Význam mají také kvalitní materiály. „Přes veškerý pokrok v materiálech, je podle mě stále useň tím nejlepším. Ale samozřejmě jsou už i nové materiály. Usně se kombinují s kevlarem, tedy extrémně pevnými a odolnými vlákny. Poslední roky se také prosazuje keramika,“ upřesnil Hubík.

 Na stánku PSí Hubík najdou návštěvníci zejména oblečení pro motorkářskou širokou veřejnost, jako jsou bundy nebo košile. „S akcí jsme spokojeni, návštěvnost nás mile překvapila a obecně panuje dobrá nálada mezi návštěvníky. Jsem rád, že jsme se zde v takto široké motorkářské rodině potkali,“ řekl Hubík.

 

Datum: 9.4.2022 17:16:00