Motovíkend
8.-10.4. 2022

Zážitková akce nejen pro fanoušky motocyklů

Motovíkend s Automotodromem Brno


Odstartuje do sezóny ukázkou motoškol v areálu Masarykova okruhu a užijte si doprovodný program přímo na výstavišti.

Automotodrom Brno na Motovíkend připravil zajímavý doprovodný program. V pátek po celý den můžete z výstaviště zajet přímo do areálu slavné závodní dráhy na Polygon Brno, kde si v rámci ukázkového dne vyzkoušíte stanoviště motoškol pod dohledem profesionálních instruktorů.

Ukázkového dne na Autotomotodromu se můžete zúčastnit buď tak, že se zaregistrujete do testovacích jízd, nebo můžete dorazit i po vlastní ose na své motorce.

Přímo na výstavišti budou po celou dobu konání Motovíkendu na stánku v pavilonu vystavené závodní motorky bývalého pilota MotoGP Karla Abrahama specifikace Moto2 a MotoGP. Na speciálním F1 simulátoru si navíc můžete sami projet brněnskou závodní dráhu.

V rámci pódiového programu se můžete těšit na tematicky pestrá vystoupení – dozvíte se, jak bezpečně jezdit na motorce, proč byste se měli chtít naučit jezdit po zadním kole, nebo jak funguje motocyklová akademie, která k motocyklovému sportu aktuálně vychovává přes 50 mladých závodníků a závodnic.

Na venkovní ploše se můžete těšit na pravidelné ukázkové jízdy nejmenších závodníků právě z Minibike akademie Masarykova okruhu.

 

Datum: 6.4.2022 13:31:00