Motovíkend
8.-10.4. 2022

Zážitková akce nejen pro fanoušky motocyklů

Nejlepší helma je ta, kterou vůbec nevnímáte


Firma Geneze zastupuje na Motovíkendu značku prémiových přileb Schubert a na stánku najdete i oblečení finské značky Rukka, která patří k prémiovým světovým značkám motocyklového oblečení a vybavení.

 

Česká premiéra přilby Schubert C5 na stánku Geneze

Na stánku byste jednoznačně neměli minout novou vyklápěcí přilbu Schubert C5, která má premiéru v České republice právě na Motovíkendu. „Zákazníci jsou z přilby nadšení. Zajímavostí je, že přilba má dvě homologace. To znamená, že se přilba dá používat jak v zavřeném, tak otevřeném stavu. Oproti předchozímu modelu je kompletně nová skořepina, výstelka i systém větrání. Řekl bych, že se jedná o nejlepší vyklápěčku současnosti na evropském trhu. Kouzlo je i v tom, že přilba poskytuje maximální komfort. Helmu při nošení vůbec nevnímáte,“ sdělil Vítězslav Ryšavý, jednatel firmy Geneze. Samozřejmostí je i maximální bezpečnost. Přilba je certifikovaná podle nejnovější evropské normy.

   

Oblečení značky Rukka disponuje membránou Gore-Tex, která brání proniknutí vody na tělo motorkáře, ale současně je prodyšná a perfektně větrá. „Značka Rukka používá také skvělé chrániče D3O, které jsou zajímavé svou měkkostí v normálním stavu. Při nárazu ale v okamžiku ztvrdnou na kámen. Skvěle se přizpůsobí tělu, takže je zaručen komfort při jízdě,“ doplnil Ryšavý.

 

Datum: 9.4.2022 13:01:00