Motovíkend
8.-10.4. 2022

Zážitková akce nejen pro fanoušky motocyklů

Originální přestavby s unikátní premiérou i pietní akcí


Každý kus originál, nablýskané nové stroje i unikátní historické kousky, prostě výstava kategorie custom.  Najdete je na stylové expozici časopisu Easy Riders, kde několik firem představuje to nej, co opravdoví fajšmekři přestaveb ocení. A nejen to, můžete si dát dobrou kávu, koupit si originální oblečení nebo se jen inspirovat.

   

Jsem rád za to, že se účastnili hlavní stavitelé přestaveb z Čech, máme tu i premiéru z dílny Bagger Custom Clubu a další úplně nové nebo i dříve vystavené exponáty.  Krásnou expozici si udělal Uncle Sam, který jednak přivezl motorky, jednak prezentuje své oblečení v parádním stylu,“ pochvaluje si Pavel Růžek z pořádajícího časopisu Easy Riders. „Kluci z Hells Angels  a K & K Choppers uspořádali pietní sbírku motocyklů na počet úmrtí Pepy Kolínka, který tu s námi měl být a bohužel nás těsně před výstavou opustil. Na jeho počest se přivezlo šest motocyklů z jeho produkce,“ doplnil.

   

Elegantní Indian stojí řádově 2 miliony

Svoji premiéru má na výstavě v Brně nápadný elegantně bílý Indian CHIEFTAIN AZTEC BAGGER. „Je to původní Indian Chieftain radikálně přestavěný na Bagger, od podvozku, přes přední kolo, až po celý kit motocyklu. Je to nejradikálnější přestavba tohoto motocyklu, jaká je a jediná, která se v Evropě nachází,“ prozradil nám Zbyšek Hazmuka, z Bagger Custom Clubu. Bílý Indian upravený na zakázku má hodnotu řádově kolem dvou miliónů a i když se s tímto pokladem majitel spíše bude jízdou kochat, je schopen dosáhnout rychlosti 200 km/h.

   

 

Datum: 8.4.2022 16:17:00