Motovíkend
8.-10.4. 2022

Zážitková akce nejen pro fanoušky motocyklů

Otestujte motorky a obdivujte divoké jízdy


Venkovní arény kolem haly V nabízí naprosto luxusní prostor pro vyžití. Přímo u haly k pavilonu H můžete testovat skútry, kdo má objednané jízdy na motorkách, vyráží na okruh i mimo výstaviště. U pavilonu Y je pro všechny připravena dechberoucí podívaná, odvážní kaskadéři i závodníci, včetně těch nejmenších talentů.

Nejhezčí z kaskadérů je žena

SPECIAL BROTHERS CREW pod vedením Adama Peschela vám u pavilonu Y několikrát denně předvedou stunt riding, driftování i show na čtyřkolce. Na motorkách SUZUKI se předvedou matador českého stunt ridingu Bohouš Chmelař, specialista na drifty Michal Shimpi Holomek a dvojnásobný mistr České republiky a vicemistr ČR Kuba Kykal. Svatou Suzuki trojici doplní nejlepší česká kaskadérka, půvabná blondýnka Katka Jandová na své barevně sladěné Kawasaki ZX6R 636.

Správná trefa mezi kužely

Na venkovní ploše se setkáte také se zástupci Moto Gymkhany, mladého sportu, který vznikl v Japonsku. Čeští jezdci vám předvedou své dovednosti v jízdě mezi kužely a ukážou vám, jak obratná motorka umí být. Také poradí kde a jak začít trénovat.

Z Dakaru do Brna

Svůj program v aréně má i známá závodnice Ollie Roučková.“ Je to vlastně kuriozní, že já jsem na motorkářské výstavě s autem,“ směje se závodnice a upřesňuje: „Představuji tady Suzuki Samurai 1.3. dakarský speciál, který vstal jako Fénix z popela.“

Skútry a elektroskútry lákají k jízdě

Testovací dráha u pavilonu H i dnes láká milovníky relativně bezpečné a pohodové jízdy.  Ukázky jízd a soutěže v ovládání motocyklu připravila skvělá motoškola Ride 4Fun!, která zde má od rána do večera program.

Juniorský závodní tým Masarykova okruhu

Pod názvem Z odrážedla na Moto GP připravili členové Akademie Masarykova okruhu/Juniorský závodní tým MO ukázky jízd dětí a mladých jezdců. Obdivovat můžete úspěšné závodníky, kluky i holky ve věku už od 4 let, včetně dvou extra talentů z výběrového šampionátu Northern Talent Cup. Akci připravil Automotodrom Brno.

 

Datum: 9.4.2022 9:39:00