Motovíkend
8.-10.4. 2022

Zážitková akce nejen pro fanoušky motocyklů

Pestrá food zóna uspokojí každého, kdo zavítá na Motovíkend!


Klasické i vymazlené burgery v americkém stylu, dobré pivo, nakládané sýry, to vše můžete v těchto dnech ochutnat na Motovíkendu 2022 v Brně na výstavišti.

Známí burgermakeři se zajímavými koncepty, jako je třeba Burger Ya či Patyzón kladou důraz především na čerstvost a kvalitu a původ surovin; MK´ na své zákazníky intenzivně myslel, už když připravovali recepty. To BBQ Truck postavil své podnikání na mnohaletých zkušenostech jen těch největších profesionálů.

   

Jste vegetariáni? Najíte se i vy, myslí na vás na stánku Raclette. Nebo máte chuť na něco sladkého, tak i vaše chuťové pohárky food zóna uspokojí. Ochutnejte churros na stánku Buenos Churros nebo frgály mnoha chutí, ke kterým si můžete dát výbornou kávu, u usměvavého mladíka, kterého najdete v COFFEEbike. Káva v tomto stánku má opravdu jedinečnou chuť. Když už budete v tom ochutnávání, nevynechte ani stánky Fries Factory a Judyth Sweet Art.

   

Takže na Motovíkendu 2022 v Brně můžete zažít super testovací jízdy, prohlédnout si expozice motorek, oblečení, které si můžete vyzkoušet, doplňky, které si můžete omakat či si můžete odpočinout a načerpat nové informace u skvělého doprovodného programu.

   

 

 

Datum: 8.4.2022 15:12:00