Motovíkend
8.-10.4. 2022

Zážitková akce nejen pro fanoušky motocyklů

Revoluční elektronický airbagový systém ocení každý odpovědný motorkář


Do Brna na Motovíkend přijela i firma BIKERS CROWN. Tento výhradní importér zastupuje více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko. Je také oficiálním dealerem dalších 30 zajímavých značek. Firma se úspěšně věnuje vývoji, výrobě i prodeji. V expozici v pavilonu V si můžete prohlédnout celou řadu doplňků a moto oblečení si můžete i vyzkoušet.

Brány Motovíkendu se otevřely již v pátek a přes veškeré překážky, složitou covidovou dobu i aktuální změny na celosvětovém trhu se BIKERS CROWN rozhodl, že v Brně expozici postaví. „Chceme upoutat zákazníky novinkami, které jsme přivezli a chceme se také zviditelnit. Vystavujeme vybraný sortiment a značky, ale samozřejmě také prodáváme,“ říká Tomáš Hloucal, maloobchodní ředitel.

Na stánku BIKERS CROWN prezentuje několik stěžejních značek, například: Caberg, AGV, XRC, Falco, Five a jedničku v prodeji Trilobite jeans. Pozornosti návštěvníků, ale ani ostřílených motorkářů, neunikl airbagový systém Alpinestars Tech-Air® 10 Race black/bright red, určený do kombinéz, který bez zaváhání můžeme označit za revoluční elektronický airbagový systém. 

 

Datum: 9.4.2022 18:12:00