Motovíkend
8.-10.4. 2022

Zážitková akce nejen pro fanoušky motocyklů

Royal Enfield Interceptor 650 Twin, Continental GT 650 Twin i METEOR 350 na Motovíkendu


Mezi lákadla Motovíkendu se rozhodně řadí expozice Royal Enfiled. K vidění i vyzkoušení zde budou motocykly Interceptor 650 Twin, Continental GT 650 Twin, METEOR 350 a mnoho dalších.

Mnohokrát oceněný Interceptor 650 je k dispozici ve dvou nových jednobarevných variantách – Canyon Red a Ventura Blue; dvou nových dvoubarevných variantách – Downtown Drag a Sunset Strip a má novou aktualizovanou verzi v chromovaném provedení Mark 2. Chromované provedení Interceptor Mark 2 je óda na původní Interceptor 750, která připomíná rozkvět kalifornské, sluncem zalité kultury 60. let. Interceptor 650 si navíc zachovává jednobarevnou variantu Orange Crush a dvoubarevnou variantu Baker Express, které jsou u zákazníků po celém světě velmi oblíbené.

Ikonický Continental GT 650 se stylem retro cafe racer pořídíte také v pěti nových barevných variantách. Inspirován bohatým dědictvím trvající celá desetiletí odpověděl Royal Enfield na výzvy zarytých fanoušků značky GT, a znovu uvedl Continental GT 650 ve své, historicky nejoblíbenější jednobarevné variantě Rocker Red. Motocykl je také nově k dispozici v jednobarevné variantě British Racing Green, a ve dvou nových dvoubarevných variantách – Dux Deluxe a Ventura Storm. Model Continental GT 650 má rovněž nově aktualizované chromované provedení Mister Clean.

Kromě nových barevných variant dostaly oba motocykly řadu estetických aktualizací. Royal Enfield představil černé ráfky kol a černé blatníky u jednobarevných variant modelu Interceptor 650, což zvyšuje celkovou přitažlivost motocyklu. Tato aktualizace byla provedena na základě zpětné vazby zákazníků. Černé ráfky kol a černé blatníky byly dříve k dispozici pouze u dvoubarevných variant.

METEOR 350 je ideální volbou nejen pro začínající jezdce, ale i pro ty „pokročilé“, kteří se již nehoní za výkony, ale upřednostňují poctivý, a přitom jednoduchý motocykl pro každodenní použití.

 

Datum: 7.4.2022 8:45:00