Motovíkend
8.-10.4. 2022

Zážitková akce nejen pro fanoušky motocyklů

SPECIAL BROTHERS CREW: Stunt riding, driftování i show na čtyřkolce


Na Motovíkendu se v doprovodném programu představí partička pod vedením Adama Peschela, která si pro návštěvníky připravila našlapanou moto show. Těšit se můžete na matadora českého stunt ridingu Bohouše Chmelaře, který sedlá krásnou Suzuki GSX-R 750. Dále bude show doprovázet specialista na drifty Michal Shimpi Holomek se svou rovněž Suzuki, model GSX-R 1000, s upravenou kyvnou vidlicí pro driftování.

   

Partičku doplňuje talentovaný Kuba Kykal, a to dvojnásobný mistr České republiky a vicemistr ČR, také na Suzuki GSX-R 750, který kombinuje prvky moderního stunt ridingu s prvky miléniové éry, rychlých wheelie a brutálních burnouts. Svatou Suzuki trojici doplní nejlepší česká kaskadérka Katka Jandová na své barevně sladěné Kawasaki ZX6R 636.

   

Katka taktéž předvádí se svým partnerem Kubou ojedinělou parádní duo show. Tato jedinečná exhibice jasně definuje, jak má vypadat partnerský život v rovnováze.

   

Chybět nebude ani ukázka Motoškoly Po zadním nebo show na čtyřkolce. A aby toho nebylo málo, celá crew si připravila na neděli 10. 4. dva speciální hosty, kteří na závěrečný den Motovíkendu obohatí celou show.

   

 

Datum: 1.4.2022 15:33:00