Motovíkend
8.-10.4. 2022

Zážitková akce nejen pro fanoušky motocyklů

Vezměte děti na Motovíkend


Letošní svátek motorkářů na brněnském výstavišti se jmenuje Motovíkend a kromě dospělých milovníků motorek si zde na své přijdou i děti a mládež. Můžete si tak užít prodloužený víkend jako rodina a ještě si vyzkoušet něco nového. Co zajímavého je pro vás připraveno? 

Motorky do kapsy

Víte, které budou nejmenší motorky na brněnském výstavišti? No přece ty, které se vašim dětem vejdou do dlaně. Krásné modely motorek pro sběratele i milovníky miniatur přiveze Aquila Toys a zakoupit je můžete na stánku F 49.

Minibike i simulátor pro milovníky Formule 1

V expozici Automotodromu Brno v pavilonu V si můžete vyzkoušet F1 simulátor a na venkovní ploše na vás čekají ukázky od minibike akademie. Celý pátek si navíc budete moci zajet z výstaviště přímo na polygon, kde se uskuteční ukázky stanovišť motoškol.

Závodní motorky ze soutěže MotoStudent

Líbí se vám závodní silniční motorky a chcete se inspirovat jejich vývojem? Pak si nenechejte ujít expozici CTU Lions,  motocyklového závodního týmu z Fakulty dopravní ČVUT v Praze.  Na stánku se setkáte s konstruktéry, mechaniky a závodníky a dozvíte se více o vývoji a stavbě silničních závodních motocyklů včetně elektrických, účastnících se mezinárodní soutěže Motostudent. 

Dětské motorky i pro nejmenší 

Francouzkou značku dětských motocyklů YCF, která má 18 let tradice, přiveze do Brna její dodavatel pro ČR a SR, YCF Riding CZ. Můžete se těšit na různé velikosti a typy, včetně terénních, pro děti již od 5 let!  Minibike, pitbike, dirt bike, ale i supermoto a flat track - vybere si opravdu každý.

 

Datum: 6.4.2022 17:21:00