MSV
8.-12.11. 2021

Mezinárodní strojírenský veletrh

DENIOS s.r.o.: Produkty pro skladování a manipulaci s nebezpečnými látkami

 

Společnost DENIOS s.r.o. Strakonice s více než 20letou tradicí na českém trhu se zabývá výrobou a prodejem předpisům vyhovujících produktů pro skladování a manipulaci s nebezpečnými látkami, bezpečnost práce a vybavení provozních budov. K sortimentu firmy DENIOS patří záchytné vany, podlahové plošiny, protipožární skříně, skříně na nebezpečné látky, skříně na baterie, regály, ekosklady, sklady nebezpečných látek, protipožární sklady, bezpečnostní sprchy, sypké a textilní sorbenty, manipulační technika, čerpadla na nebezpečné látky, bezpečnostní nádoby apod.

Již tradičně představí společnost na letošním ročníku veletrhu MSV několik produktů k bezpečnému skladování a manipulaci s nebezpečnými látkami. Součástí expozice bude například bezpečnostní skříň Scoper s požární odolností 90 minut vhodná pro skladování hořlavých a jiných nebezpečných látek, skříň na Li-ion baterie s požární odolností, záchytné vany různých velikostí, sorbenty k zachycení uniklých kapalin, bezpečnostní nádoby a mnoho dalších zajímavých produktů. Zájemcům také představí velkokapacitní sklady s požární odolností pro skladování sudů a IBC.

Skladování Li-Ion baterií

V tisku a médiích se aktuálně přetřásá téma bezpečného skladování a manipulace s Li-Ion bateriemi, a to jak s novými, tak s poškozenými. My přicházíme na trh hned s několika řešeními. Pro bezpečné skladování, nebo nabíjení baterií nabízíme speciální bezpečnostní skříně na baterie s požární odolností v různých velikostech. K dispozici jsou také sklady na baterie pro skladování většího množství baterií a speciální boxy na baterie se zhášecím granulátem PyroBubbles, které zajišťují dostatečnou bezpečnost při přepravě baterií.

Požárně odolná skříň Scoper na nebezpečné látky

Jedním z vystavovaných exponátu bude protipožární skříň Scoper s vertikálně výsuvnými moduly. Tato skříň na nebezpečné látky je ideální pro bezpečné skladování hořlavin (H224-226) a nabízí nejvyšší třídu požární odolnosti až 90 minut (Typ 90 dle EN 14470-1). Protipožární skříň Scoper se vyrábí se žlutými, modrými nebo šedými dveřmi, až deseti policemi a podlahovou záchytnou vanou. Protipožární skříně Scoper od DENIOSu mají integrovaný systém odvětrávání s přípojkou pro technické větrání a jsou certifikované.