MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

Fit Eurazio – 4ISP – Eurazio center


Jsme již 12 let dodavatelem CNC technologií a laserů na Český a Slovenský trh, s přesahem do dalších Evropských států (Rakousko, Německo, Polsko, Pobaltí, Ukrajina). Stroje předvádíme zákazníkům na největším showroomu laserů a CNC technologií ve Střední Evropě. K vyzkoušení je zde 50 zařízení, které fungují a zajišťují také doplňkovou výrobu pro naše zákazníky.

Co prodáváme, na tom sami vyrábíme:

  • Vláknové lasery na deskový i trubkový materiál, kombinované stroje.
  • Vláknové CO2 lasery na nekovové materiály.
  • Vláknové i CO2 značkovací lasery.
  • Laserové svářečky, brusky, lisy.
  • Zápůjčky strojů.
  • CNC frézky na měkké materiály v profi i hobby řadách.
  • 3D tiskárny.

Naším hlavním portfoliem je servisní zázemí a vybavení pro instalace, servis a upgrade laserových strojů. Stojíme si za tím, aby stroje, které dodáme či nám někdo předá k servisování dělily co mají.

Žhavou novinkou je MOBILNÍ OPTICKÁ LABORATOŘ. Tedy dílna na kolečkách, která zákazníkům zkracuje dobu odstávky stroje za účelem údržby optických částí stroje o dny. Optická část je klíčem ke kvalitě práce stroje, je to jako mít brýle, buď jsou čisté, nebo tak nějak očištěné. Kvalita vidění, v našem případě řezu je značně odlišná podle čistoty optické trasy.

Další výhodou Mobilní optické laboratoře je, že dokáže řešit většinu problémů s vedením vláken při jejich poškození. Vybavení té nejvyšší kvality dovezeme přímo k vám a v laboratorních podmínkách zajistíme servis klíčových částí laseru na místě.

V roce 2020 se 4ISP s.r.o. začlenilo zpět pod Německou mateřskou firmu FIT a.g. a nově pod názvem FIT EURAZIO s.r.o. se stará o dodávky průmyslových strojů včetně servisu a výroby.

 

Datum: 4.10.2021 13:59:00