MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

Prošlápněte nové obchodní cesty aneb Kontakt-Kontrakt 2021 při MSV v Brně

 

Regionální hospodářská komora Brno poskytuje celou škálu služeb, jejich hlavním posláním je pomoci zejména malým a středním podnikům v jejich snaze prosadit se na českém i zahraničním trhu, dále nabízí kvalitní a dostupné poradenství. Každoročně připravuje téměř 100 vzdělávacích kurzů, které mohou využít jak manažeři firem, tak zaměstnanci.

Pokud hledáte nové kontakty, můžete využít mezinárodní projekt mezinárodní sítě Enterprise Europe Network  Kontakt-Kontrakt. Jedná se o osvědčenou kooperační platformu, která proběhne v Brně při 62. ročníku Mezinárodního strojírenského veletrhu ve dnech 8.-10. listopadu 2021. Pokud máte zájem o jednání šitá na míru, tak tato akce propojuje výhody veletržní účasti a stále populárnějšího matchmakingu: dvoustranných setkání s přesným časovým harmonogramem.

Organizátorem projektu je RHK Brno ve spolupráci s českými a zahraničními partnery ze sítě Enterprise Europe Network (EEN), obchodními komorami, dalšími institucemi podporujícími podnikání a společností Veletrhy Brno, a. s.

Sjednejte si schůzky na veletrhu s předstihem

Jak to funguje? Princip je velmi jednoduchý: Zájemce se zaregistruje na speciálním webovém portálu na www.cc2021.rhkbrno.cz, vyplní profil společnosti a nabízený či poptávaný typ spolupráce.

Registrační profily jsou následně zveřejněny v online katalogu, ve kterém si zapojení účastníci vybírají potenciální partnery, mohou je pozvat ke schůzce, a tu po vzájemné akceptaci zařadit do individuálního harmonogramu obchodních jednání. Celý tento proces běží online a díky využití specializovaného softwaru je uživatelsky velmi jednoduchý a intuitivní.

Tento princip umožňuje vystavovatelům i návštěvníkům lépe zorganizovat čas strávený na veletrhu MSV. Je jedinečnou příležitostí naplánovat si obchodní program a sjednat si B2B schůzky s dalšími vystavovateli, návštěvníky i odborníky v předstihu. Návštěvníci veletrhu mohou pro svá jednání využít jednací expozici v pavilonu A2, vystavovatelé pak v případě zájmu mohou jednat přímo na vlastním stánku.

Pokud vás láká možnost bez náročných příprav a vysokých nákladů rychle vyhledat potenciální obchodní partnery, poznat nové trhy, a to vše s jistotou atraktivních b2b schůzek se žádoucími firmami, podívejte se, jak vše funguje! Účast na kooperační akci je zdarma.  

Loňský ročník akce Kontakt-Kontrakt proběhl v důsledku covidové pandemie pouze on-line. V roce 2019 se osobně zúčastnilo 289 firem z 23 zemí světa, které absolvovaly na pět stovek bilaterálních jednání.

Více informací vám poskytne Jana Šindelková, sindelkova@rhkbrno.cz, 532 194 922.

 

Datum: 12.10.2021 10:28:00