MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

SCHUNK vyvinul řadu nových produktů


Jelikož oboroví manažeři a následně konstruktéři firmy SCHUNK v časech panedemie nezaháleli a vyvinuli velké úsilí k realizaci nových produktů, bude se i letos na stánku firmy SCHUNK na Mezinárodním strojírenském veletrhu na co koukat.

Z oblasti uchopovací techniky bude k vidění široká škála produktů od nejosvědčenějších chapadel, přes lineární osy až k rozsáhlému programu robotického příslušenství. Speciální zmínku si zaslouží mechatronické systémy jak chapadel, tak ostatních manipulačních produktů, které reflektují celosvětový zájem o elektrické pohony místo nákladné pneumatiky.

   

Kromě řady stacionárních exponátů bude v expozici již tradičně několik kusů funkčních aplikací. Naleznete u nás jak roboty v pohybu, na kterých vynikne rozsah našeho robotického příslušenství, tak ty nejrychlejší lineární osy a v neposlední řadě několik specialitek z oblasti magnetické manipulace.

Z upínací techniky zde bude možnost vyzkoušet v praxi jednoduchou výměnu čelistí na našich nejnovějších a nejmodernějších sklíčidlech ROTA, prozkoumat upínací systémy nulového bodu VERO-S různých typů i velikostí v kombinaci se svěráky řady KONTEC a TANDEM. Dále budete mít možnost si osahat upínací věž či magnetickou upínací technologii nebo prozkoumat široké portfolio upínačů nástrojů od mechanických, hydraulických až po nejmodernější inteligentní upínač iTendo pro optimalizaci a stabilizaci obráběcího procesu.

 

Datum: 4.10.2021 13:00:00