MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

Součástí MSV bude expozice Japonska pod hlavičkou JETRO

 

Součástí Mezinárodního strojírenského veletrhu bude v letošní roce i expozice Japonska pod hlavičkou japonské vládní agentury JETRO (Japan External Trade Organization), která podporuje vzájemné obchodní a investiční vztahy mezi Japonsko a zbytkem světa. Japonský stánek se bude prezentovat pod značkou Japan Monozukuri, tedy „japonská výroba“.

        

Své výrobky představí na stánku čtveřice japonských firem.

SANKYO Oilless Industry, spol. s r. o.

Již 50 let patří společnost SANKYO Oilless Industry mezi přední výrobce kluzných dílů nevyžadujících údržbu. Firma SANKYO Oilless Industry jako průkopník ve výrobě střižných a lisovacích komponentů pro automobilový průmysl dodává výrobní komponenty i do jiných odvětví, jako např. výroba forem, strojírenství, obalový průmysl, těžké strojírenství, letecký průmysl, kosmonautika a mnoho dalších oblastí.

Technologie vyvinuté společností SANKYO Oilless Industry jsou zaměřeny zejména na snížení, případně odstranění nadměrného tření a provozního opotřebení a umožnění nebo usnadnění mazání za nepříznivých podmínek. Za tímto účelem poskytuje firma SANKYO Oilless Industry služby a kvalitní výrobky tak, aby svým zákazníkům mohla nabídnout vždy pokud možno co nejlepší řešení jejich požadavků.

Yamazen Europe GmbH

Yamazen Europe je specializovanou obchodní společností v oboru "výrobní zařízení", včetně obráběcích strojů, řezných nástrojů, zařízení pro manipulaci s materiálem, montážních nástrojů a měřicích zařízení. Zde v Evropě dodává společnost od roku 1987 výrobky s vysokou přidanou hodnotou, zejména se zaměřením na montážní zařízení a nástroje.

Poland Tokai Okaya Manufacturing

 Společnost Poland Tokai Okaya Manufacturing působí v kovoprůmyslu a dodává na trh prvotřídní lisované díly určené pro domácí spotřebiče, automobilový a stavební průmysl.

CKD Europe BV

CKD Europe BV se věnuje oblasti softwarových nástrojů pro zpracování obrazu. Pomocí kreativních technologií společnost inovuje řízení a automatizaci kapalinového hospodářství. Firma úzce komunikuje se svými distributory a snaží se zlepšovat služby na celém evropském trhu.

 

Datum: 14.10.2021 10:27:00