Národní výstava myslivosti
2025

Národní výstava myslivosti

Myslivecký pavilon se pomalu zaplňuje

 

Jen pár dní zbývá do uzávěrky přihlášek na první ročník Národní výstavy myslivosti a nás těší velký zájem vystavovatelů být s námi u „zrodu“ nové myslivecké výstavy. Ta se bude konat na brněnském výstavišti v termínu od 25. – 28. 6. 2015 a bude prezentovat vývoj myslivosti, chovu a lovu zvěře, ochranu zvěře a jejího životního prostředí a výstavu trofejí.

Na návštěvníky čeká přehlídka mysliveckých a loveckých potřeb, expozice loveckých zbraní, střeliva a optických systémů či prezentace lovecké turistiky a kynologie. Na výstavě budete moci zhlédnout i expozice loveckých interiérů nebo si vyzkoušet lukostřelbu a střílení na laserové střelnici. Připraven je i netradiční doprovodný program, v rámci kterého se představí mistři dřevorubci ve velkolepé show či kulinářští profesionálové, kteří připraví netradiční pokrmy nejen ze zvěřiny.

Uzávěrka přihlášek již tuto sobotu!

Přihlaste se do 28. 2. 2015 a získejte 10% slevu na pronájem výstavní plochy. Využít můžete i speciální nabídku veletržního balíčku, ve kterém si objednáte společně s plochou i některý z typizovaných stánků. Ušetříte tak čas, peníze i starosti s výstavbou vaší expozice. Ovšem i po termínu uzávěrky bude možné podat přihlášku k účasti nebo využít cenově zvýhodněné nabídky balíčků. Přihlášku a další informace naleznete zde.

Pro zajímavost

Národní výstava myslivosti probíhá společně s Národní výstavu hospodářských zvířat a zemědělské techniky, která je největší přehlídkou živočišné produkce v České republice. Další doprovodnou výstavou je Mezinárodní veletrh chovatelských potřeb PROPET, jehož součástí je mimo jiné i Mezinárodní výstava psů INTERCANIS. Brněnské výstaviště tak v termínu 25. – 28. června navštíví na 50.000 českých i zahraničních návštěvníků.

Více informací je k dispozici na internetových stránkách www.vystavamyslivosti.cz.

Datum: 26.2.2015 9:27:00