OPTA
11.-13.3. 2022

Mezinárodní veletrh oční optiky, optometrie a oftalmologie

Essilor

<h2>Essilor</h2>

Jsme značka působící na českém optickém trhu již více než 20 let. Zastavte se u nás na stánku, kde Vám rádi naše produkty názorně předvedeme.

Jsme značka působící na českém optickém trhu již více než 20 let.

Věnujeme se intenzivnímu výzkumu a uvádění nových technologií do praktického života, pro ty, kteří potřebují korekci zraku. Snažíme se vyrábět přesné, komfortní a pohodlné brýlové čočky pro všechny věkové kategorie. Mezi naše hlavní produkty patří multifokální brýlové čočky Varilux®, které jsou na trhu již více než 60 let nebo jednoohniskové brýlové čočky Eyezen™, které padnou každému. Mimo brýlové čočky, vyrábíme také přístroje pro optiky na měření zraku a broušení čoček.

Na veletrhu OPTA bychom Vám rádi představili několik novinek z oblasti brýlových čoček a přístrojů. Za oblast brýlových čoček to jsou nové progresivní brýlové čočky Varilux® Comfort MAX a nové sluneční samozabarvovací brýlové čočky Xperio® Sun react Tinted. Za oblast přístrojů kromě brusných systémů Mr. Orange a Mr. Blue, návštěvníkům představíme nový foropter Vision-R™800, který přináší do oblasti refrakce skutečnou revoluci.

Zastavte se u nás na stánku Essiloru, kde Vám rádi naše produkty názorně předvedeme.