OPTA
3.-5.3. 2023

Mezinárodní veletrh oční optiky, optometrie a oftalmologie

Novinky na veletrhu - e-zpravodaj OPTA 2014

 

Vážení vystavovatelé, vážení návštěvníci,

jubilejní dvacátý ročník Mezinárodního veletrhu oční optiky, optometrie a oftalmologie OPTA se pomalu, ale jistě blíží. Věříme, že se všichni sejdeme ve dnech 14. – 16.února 2014 na brněnském výstavišti.

A nebudeme se těšit jen my, pořadatelé. Na odborné návštěvníky se budou těšit v pavilonu B zejména vystavovatelé – například: ALCON NOVARTIS, AMBG LTD, ARDIX, CARL ZEISS, DEVELOPTIC, ESSILOR – OPTIKA, FINEST TRADE, JOHNSON & JOHNSON, METZLER INTERNATIONAL, Mr. GAIN, NEW LINE OPTICS, OCULUS, OMEGA OPTIX,  OPTIKA ČIVICE, OPTILAND, PRONAP CZECH REPUBLIC, RODENSTOCK ČR, SAFILO, SAGITTA Ltd, SOVER, TOPCOMED, WEKOS – OPTIK a další
Jsme rádi, že si právě lídři oboru vybrali veletrh OPTA jako součást jejich marketingového mixu a že v Brně uvidíme opravdu světové značky.

SPOJENÍ S VELETRHY STYL a KABO

Propojení obou ryze odborných veletrhů má již konkrétní synergické efekty. V pavilonu B bude k dispozici Styling Point pod vedením vizážisty Pavla Bauera. Návštěvníkům, ale i vystavovatelům tak bude k dispozici komplexní poradenský servis na téma jaké brýle k jakému oblečení či jaké líčení k jakým brýlím apod. Stále je možnost využít rozšířené prezentace také v pavilonu P - vystavovatelům veletrhu OPTA bude k dispozici tzv. LIVE GALLERY přímo na veletrhu STYL a KABO. Expozice může být zaměřena například na sluneční brýle, které tvoří nedílnou součást nabídky každého módního butiku.

ODBORNÝ PROGRAM a AFTER PARTY

Ve spolupáci se Společenstvem českých optiků a optometristů  a dalšími partnery je intenzivně připravován  odborný program a také sobotní After Party, přičemž formát by se příliš neměl lišit od minulého ročníku. V pátek je v plánu zahájení spojené s vystoupením VIP osobnosti (Vladimír Pikora z Next finance s.r.o.). Sobota bude patřit prezentacím škol, prací studentů a firemním přednáškám, či workshopům se zaměřením na zdokonalení prodejních dovedností. Pro tradiční sobotní setkání vystavovatelů na veletrhu OPTA – tedy AFTER PARTY stále platí módní přehlídka, detaily jsou však pořád v jednání. Jakmile budeme vědět více, dáme vědět i Vám.

Všem našim obchodním partnerům a návštěvníkům přejeme klidné  prožití svátků vánočních a do nového roku 2014 hodně štěstí, zdraví a obchodních i osobních úspěchů.

Datum: 18.12.2013 9:21:00